Dāvanas draugiem, kolēģiem, partneriem

 

Svētku priekšvakarā universāla dāvana būs labs vīns. Ziemassvētku galdā brīnišķīgi iederas blīvi sarkanvīni, piemēram, sulīgā, elegantā itāļu klasika Brunello di Montalcino vai intensīvais, augļainais Crozes-Hermitage no Ronas ielejas, vai burgundietis Chorey-Les-Beaune, kas ir ideāls partneris pīles gaļas ēdieniem, vai vieglais rozē Tavel, vai lieliskais Pomerol no Bordo! Pat ja neuzminēsiet dāvanas saņēmēja gastronomisko gaumi, šāda dāvana nepaliks neizmantota!

Starp citu, lielisks vīna pudeles papildinājums ir glazes, dekanteri vai vīna aksesuāri – klasiskie korķviļķi vai moderna pudeles atvēršanas sistēma. Ja Jums ir noskaņojums dāvināt glāzes, pievērsiet uzmanību Lehmann Glass izstrādājumiem – to autori cenšas radīt ideālas formas glazes, kas pastiprinātu un atklātu vīna garšu un aromātu, un jāteic, ka viņiem tas izdodas! Lehmann  Glass piedāvā gan ar rokām drinātas, gan automātiski pūstu glāžu kolekcijas dažādiem vīniem. Jūs noteikti atradīsiet kaut ko, kas iepatiksies!

Ja gribat klasiskāku dāvanu, izveidojiet komplektu no vīna pudeles un slavenā franču ražotāja Forge de Laguiole korķviļķa (šis instruments vīna pudeles atvēršanai ir brīnišķīgs roku darbs) – jo vīna dzeršanas process sākas vēl ilgi, pirms Jūs norijat pirmo malku, turklāt katrā etapā viss jāizdara pareizi! Svukārt, ja gribat pārsteigt, tad kopā ar vīnu uzdāviniet Coravin – sistēmu, kas ļauj atvērt vīnu, neatverot pudeli. Par “rozīnīti” var kļūt gravējums uz glāzēm vai aksesuāriem – vārds vai kāds saņēmējam adresēts novēlējums. Starp citu, vīna aksesuārus (un tos jo īpaši) var dāvināt arī bez vīna pudeles!

Kaut kas īpašs

Pašiem  tuvākajiem,  pašiem krietnākajiem partneriem un pašiem mīļākajiem klientiem vienmēr gribas sagādāt īpašas dāvanas. Šim nolūkam esam sagādājuši veselu kolekciju vintāžas armanjaku – pie mums Jūs atradīsiet pat četrdesmito gadu pudeles! Lai padarītu šo dāvanu īpaši personisku, izvēlieties tā saņēmēja dzimšanas gada pudeli, bet uz etiķetes uzrakstiet personisku novēlējumu!

 

Jebkurai gaumei

Dažreiz patiešām ir grūti izvēlēties to, kas patiktu. Tādā situācijā laba ideja ir dāvanu sertifikāts. Lai gan “pamocīties” tomēr nāksies – dāvanu sertifikāta variantu ir daudz – sertifikāts vīnam vai aksesuāriem, sertifikāts degustācijai vai mācībām vīna skolā. Un ja pirmajā gadījumā Jūs dāvināt izvēles iespēju, tad otrajā Jūsu dāvana būs zināšanas un emocijas – nenovērtējami dārga dāvana!

 

Liela dāvana

Dažreiz ar vienu pudeli vīna nepietiek. Piemēram, Jums jāpsveic neliels kolektīvs. Lieliska ideja tādam gadījumam ir dāvanu grozs ar vīnu un uzkodu izlasi! Izvēlieties vīnu – balto, sarkano vai dzirkstošo –, bet pārējo mēs paveiksim Jūsu vietā: izvēlēsimies ideāli pieskaņotas uzkodas un visu efektīgi iepakosim!

Dānas par alkohola tēmu – teicama ideja ne tiaki tāpēc, ka dāvanu var sameklēt jebkurai gaumei, bet arī tāpēc, ka šeit aptverts plašs cenu diapazons, kas īpaši svarīgi korporatīvu dāvanu gadījumā.

Pirms ķerties pie izvēles, mēs iesakām pārbaudīt budžetu un saskaitīt, cik dāvanu nepieciešams. Kad tas izdarīts, var doties uz Noble Wine izvēlēties vīnu, šampanieti, vintāžas armanjaku, vīna aksesuārus vai dāvanu sertifikātus.  Lai svētki kļūst neaizmirstami!