Par mums

Mēs atklājam vīna pasauli. Visiem. Ikvienam. Jums

Mēs mīlam vīnu, mēs dievinām šo Dionīsa dāvanu! Un alkstam šajā cēlajā kaislībā dalīties ar jums. Mums gribētos, lai cilvēku, kuri atklājuši cildeno vīnu pasaules maģiskumu, kļūtu arvien vairāk. Tāpēc mēs izveidojām Noble wine.

Mūsu darba principi un filozofija
  • Vīnu, ko baudīsiet, mēs iepērkam no ģimenes ražotājiem Eiropā, kur joprojām teruāra vīna dārzos ražu ievāc ar rokām un vīnu rada pēc senām tradīcijām. Šie ļaudis – entuziasti, kas pilnībā nodevušies savai lietai. Nelielas ražas, reti vīni, garšas nianses… Pat vīna pazinēji un cienītāji atklāj sev kaut ko jaunu, kad mēs atvedam šīs pudeles no Burgundijas, Pjemontas un citiem slaveniem vīndarīšanas reģioniem.
  • Jums patīk mājīgs interjers, laba kompānija, patīkama mūzika un atslābinoša atmosfēra? Mums arī! Jo tieši tā jādzer labs vīns. Pievienojieties mums bārā Noble Wine. Jums patiks.
  • Piekrītiet – labsajūta aug, kad vīna garša izceļ pareizi izvēlētu ēdienu. Un otrādi. Tāpēc mūsu pavāri un vīnziņi ir izstrādājuši īpašu ēdienkarti bāram. Pamēģiniet. Novērtējiet. Mums svarīgs jūsu viedoklis.
  • Varat ienākt Noble Wine, lai remdētu vēl kādas slāpes – slāpes pēc zināšanām: mēs vadām degustācijas, apmācām, konsultējam, palīdzam veidot privātas vīnu kolekcijas. Mūsu ekspertu zināšanas kļūs jūsu.
  • Mēs lepojamies ar to, ka esam pratuši izveidot pašu lielāko vīnu kolekciju Latvijā, taču nedomājam apstāties pie sasniegtā. Atklāt nezināmo var bezgalīgi. Katra jauna raža – unikāla. Rīt mūs gaida jauni atklājumi – un mēs tos gribam apgūt kopā ar jums!
Mūsu komanda
Jūs varat mums jautāt - un noteikti saņemsiet atbildi. Mēs esam draudzīgi, jo labs vīns dāvā prieku un uzlabo cilvēka raksturu!