Par mums

Mēs atklājam vīna pasauli. Visiem. Ikvienam. Jums.

 

Mēs mīlam vīnu, mēs dievinām šo Dionīsa dāvanu! Un alkstam šajā cēlajā kaislībā dalīties ar jums. Mums gribētos, lai cilvēku, kuri atklājuši cildeno vīnu pasaules maģiskumu, kļūtu arvien vairāk. Tāpēc mēs izveidojām Noble wine.

 

Mūsu darba principi un filozofija

  • Vīnu, ko baudīsiet, mēs iepērkam no ģimenes ražotājiem Eiropā, kur joprojām teruāra vīna dārzos ražu ievāc ar rokām un vīnu rada pēc senām tradīcijām. Šie ļaudis ir entuziasti, kas pilnībā nodevušies savai lietai. Nelielas ražas, reti vīni, garšas nianses… Pat vīna pazinēji un cienītāji atklāj sev kaut ko jaunu, nobaudot mūsu no Burgundijas, Pjemontas un citiem slaveniem vīndarīšanas reģioniem atvestos vīnus.
  • Jums patīk mājīgs interjers, laba kompānija, patīkama mūzika un atslābinoša atmosfēra? Mums arī! Jo tieši tā jābauda labs vīns. Pievienojieties mums bārā Noble Wine. Jums patiks.
  • Varat ienākt Noble Wine, lai remdētu vēl kādas slāpes – slāpes pēc zināšanām. Mēs organizējam degustācijas, apmācām, konsultējam, palīdzam veidot privātas vīnu kolekcijas. Mūsu ekspertu zināšanas kļūs jūsu.
  • Mēs lepojamies ar to, ka esam pratuši izveidot pašu lielāko vīnu kolekciju Latvijā, taču nedomājam apstāties pie sasniegtā. Atklāt nezināmo var bezgalīgi. Katra jauna raža – unikāla. Rīt mūs gaida jauni atklājumi, un mēs tos gribam atklāt kopā ar jums!

Mūsu komanda
Ja jums ir kādi jautājumi, droši sazinieties ar mums. Esam ārkārtīgi draudzīgi, jo labs vīns sagādā prieku un uzlabo cilvēka raksturu!
Minajevs
Aleksandrs
Noble Wine īpašnieks
Ļogkaja
Anna
Izpilddirektore
Pētersons
Ronalds
Iepirkumu vadītājs
Stramkaļe
Marija
B2C vadītāja
Reitups
Kaspars
B2B vadītājs
Minajevs
Aleksandrs
Korporatīvo klientu menedžeris
Zālītis
Andrejs
Importa menedžeris
Ozoliņa
Jana
Mārketinga projektu vadītāja