1
2
3

Vīna glāzes un karafes no Lehman Glass

Žerārs Lēmans (Gérard Lehmann), stikla meistars ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi, strādājot kopā ar pašiem prestižākajiem vīna un alkoholisko dzērienu namiem, kā arī ar Žerāru Bassē (Gerard Basset), kas ir viens no visveiksmīgākajiem someljē pasaulē, apvienoja savas prasmes un zināšanas, lai izveidotu vīndarības zīmola Lehmann Glass kolekcijas.

Lehmann Glass zīmola pamatā ir kaisle un mīlestība pret vīnu. Vai nav aizraujoši klausīties, kā vīnzinis apraksta vīna aromātus? Lai atrastu pareizos vārdus, kā aprakstīt vīna degustācijas sniegtās sajūtas, ir jāsaprot vīna vēsture un jāpārzina vīna degustēšanas noslēpumi. Ļoti svarīgi ir izmantot pareizo glāzi, lai pilnībā atklātu un novērtētu vīna aromātus. No brīža, kad sāksiet izmantot Lehmann Glass vīna glāzes, vīna degustācija jums kļūs par unikālu un īpašu momentu. Glāze kļūs par vīna vēstnieku un kalpos kā uzticams vīndarības instruments. Glāzes formai ir ļoti liela nozīme vīna degustācijā. Tieši tāpēc vīna eksperti nepārtraukti meklē ideālo glāzes formu, kas spēs pastiprināt vīna aromātus. Lehmann Glass izstrādāja un radīja glāžu kolekcijas, kas atbilst visdažādākās auditorijas prasībām, piedāvājot gan iekārtu, gan stikla pūtēju veidotās vīna glāzes.

Tagad Lehmann vīna glāzes un dekanteri ir pieejami arī Noble Wine Vīna veikalā un pagrabā, kas ir oficiālais Lehmann Glass pārstāvis Latvijā.

Noble Wine piedāvā piecas Lehmann Glass kolekcijas