Informācija par piegādi

Lai ko jums ievajadzētos - pudeli slavena nama šampanieša jebkurā Latvijas nostūrī, turklāt īsā laikā, vai kasti dažādu sarkanvīnu kādā pilsētā Eiropā -, mēs piedāvājam ātru un drošu piegādi.

Ja jums šķiet ērtāk savu pasūtījumu saņemt veikalā pašam, vienkārši paziņojiet mums par to pa tālruni +371 28007772 vai e-pastu shop@noblewine.lv, kā arī varat izmantot opciju “saņemt veikalā”, noformējot pasūtījumu internetā.

Pasūtījums parasti tiek sagatavots tajā pašā darbadienā, ja tas ievietots līdz plkst. 16:00. Mūsu darbinieks sazināsies ar jums, lai apstiprinātu gatavību un saņemšanas laiku.

Ja jums nepieciešama steidzama piegāde tajā pašā darbadienā, kad esat ievietojis pasūtījumu, lūdzu, piezvaniet uz Noble Wine pa tālruni +371 28007772 vai rakstiet e-pastu info@noblewine.lv. Mēs pacentīsimies rast iespēju nogādāt pasūtījumu visīsākajā laikā.

Tagad visiem klientiem piedāvājam bezkontakta piegādi. Tas attiecas ne tikai uz pasūtījumiem, ko izvadā mūsu autovadītāji, bet arī uz piegādēm mūsu partneriem valsts robežās.

Ja jums ir kādas papildu prasības vai vajadzības saistībā ar piegādi, lūdzu, norādiet tās atzīmēm paredzētajā laukā, kad noformēsiet pasūtījumu, vai ziņojiet pa tālruni +37128007772, vai rakstiet e-pastu info@noblewine.lv.

Viss iepakojums, ko izmantojam Noble Wine, pilnībā tiek pārstrādāts vai bioloģiski sadalās. Pudeles tiek iesaiņotas speciālās vīna pārvadāšanai paredzētās kartona kastēs ar dubultsieniņām. Tas garantē, ka jūsu pudeles nonāks galamērķī sveikas un veselas.

Piegāde Rīgā notiek ar Noble Wine piederošiem auto. Mēs piedāvājam bezmaksas piegādi, ja pasūtījuma summa pārsniedz 60 eiro.

Lai iegūtu papildu informāciju par piegādi Rīgā un tās apkaimē, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni +371 28007772 vai rakstiet e-pastu info@noblewine.lv.

Piegāde maksa visā Latvijā ārpus Rīgas un tās apkārtnes ir 10 euro. Pasūtījumus piegādā kompānija Venipack divu līdz trīs darbdienu laikā.

Piegādi Eiropā veic kompānija Venipack. Mēs piedāvājam gan standarta piegādi (3-6 darbdienas atkarībā no galapunkta vietas), gan eksprespiegādi (1-2 darbdienas) visos virzienos Eiropā.

Pasūtījumi, kas sūtīti uz Eiropas valstīm, kuras neietilpst Eiropas Savienībā, tādas kā Norvēģija, Islande un Šveice, var tikt aplikti ar vietējiem nodokļiem vai muitu, nonākot galamērķī. Tiklīdz preces nonāks muitā, ar jums sazināsies Venipack par nepieciešamo nodevu samaksu.

Ņemiet vērā, ka, saskaņā ar mūsu nosacījumiem un situāciju, Noble Wine nenes atbildību par ārzemju muitas orgānu darbību, tāpēc noteikti ieteicams pirms pirkuma veikšanas sazināties ar vietējo muitu.

Maksa par piegādi ir atkarīga no valsts, uz kuru jūs vēlaties nogādāt preces. Aizpildiet grozu un pārejiet pie pasūtījuma noformēšanu un sazinieties ar mūsu klientu atbalstu, lai noskaidrotu piegādes izmaksas.

Ja jūsu pirkums ir sasists vai bojāts transportēšanas laikā, nofotografējiet tā saturu, nolieciet sūtījumu malā un sazinieties ar Noble Wine komandu pa tālruni +37128007772 vai sūtiet e-pastu info@noblewine.lv.

Ja esat saņēmis savu pasūtījumu, bet tajā trūkst preces vai ir ieliktas neīstās, nolieciet to malā un sazinieties ar Noble Wine komandu pa tālruni +37128007772 vai sūtiet sīku informāciju pa e-pastu info@noblewine.lv.