Informācija par piegādi

Lai ko jums ievajadzētos - pudeli slavena nama šampanieša jebkurā Latvijas nostūrī, turklāt īsā laikā, vai kasti dažādu sarkanvīnu kādā pilsētā Eiropā -, mēs piedāvājam ātru un drošu piegādi.

Ja jums šķiet ērtāk savu pasūtījumu saņemt veikalā pašam, vienkārši paziņojiet mums par to pa tālruni +371 20102020 vai e-pastu info@noblewine.lv, kā arī varat izmantot opciju “saņemt veikalā”, noformējot pasūtījumu internetā.

Pasūtījums parasti tiek sagatavots tajā pašā dienā, ja tas ievietots līdz plkst. 17:00. Mūsu darbinieks sazināsies ar jums, lai apstiprinātu gatavību un saņemšanas laiku.

Ja jums nepieciešama steidzama piegāde tajā pašā dienā, kad esat ievietojis pasūtījumu, lūdzu, piezvaniet uz Noble Wine pa tālruni +371 20102020 vai rakstiet e-pastu info@noblewine.lv. Mēs pacentīsimies rast iespēju nogādāt pasūtījumu visīsākajā laikā.

Tagad visiem klientiem piedāvājam bezkontakta piegādi. Tas attiecas ne tikai uz pasūtījumiem, ko izvadā mūsu autovadītāji, bet arī uz piegādēm mūsu partneriem valsts robežās.

Ja jums ir kādas papildu prasības vai vajadzības saistībā ar piegādi, lūdzu, norādiet tās atzīmēm paredzētajā laukā, kad noformēsiet pasūtījumu, vai ziņojiet pa tālruni +37120102020, vai rakstiet e-pastu info@noblewine.lv.

Viss iepakojums, ko izmantojam Noble Wine, pilnībā tiek pārstrādāts vai bioloģiski sadalās. Pudeles tiek iesaiņotas speciālās vīna pārvadāšanai paredzētās kartona kastēs ar dubultsieniņām. Tas garantē, ka jūsu pudeles nonāks galamērķī sveikas un veselas.

Piegāde Rīgā notiek ar Noble Wine piederošiem auto. Mēs piedāvājam bezmaksas piegādi, ja pasūtījuma summa pārsniedz 60 eiro.

Lai iegūtu papildu informāciju par piegādi Rīgā un tās apkaimē, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni +371 20102020 vai rakstiet e-pastu info@noblewine.lv.

Piegāde Latvijā ir bezmaksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 60 eiro. Pasūtījumus piegādā kompānija Venipack vienas līdz divu darbdienu laikā.

Sestdienās piegāde iespējama dažos Latvijas rajonos (pēc pasta indeksiem), un tai var būt nepieciešama papildu apmaksa.

Piegādi Eiropā veic kompānija Venipack. Mēs piedāvājam gan standarta piegādi (3-6 darbdienas atkarībā no galapunkta vietas), gan eksprespiegādi (1-2 darbdienas) visos virzienos Eiropā.

Pasūtījumi, kas sūtīti uz Eiropas valstīm, kuras neietilpst Eiropas Savienībā, tādas kā Norvēģija, Islande un Šveice, var tikt aplikti ar vietējiem nodokļiem vai muitu, nonākot galamērķī. Tiklīdz preces nonāks muitā, ar jums sazināsies Venipack par nepieciešamo nodevu samaksu.

Ņemiet vērā, ka, saskaņā ar mūsu nosacījumiem un situāciju, Noble Wine nenes atbildību par ārzemju muitas orgānu darbību, tāpēc noteikti ieteicams pirms pirkuma veikšanas sazināties ar vietējo muitu.

Maksa par piegādi ir atkarīga no valsts, uz kuru jūs vēlaties nogādāt preces. Aizpildiet grozu un pārejiet pie pasūtījuma noformēšanas, lai noskaidrotu maksu par piegādi.

Ja jūsu pirkums ir sasists vai bojāts transportēšanas laikā, nofotografējiet tā saturu, nolieciet sūtījumu malā un sazinieties ar Noble Wine komandu pa tālruni +37120102020 vai sūtiet e-pastu info@noblewine.lv.

Ja esat saņēmis savu pasūtījumu, bet tajā trūkst preces vai ir ieliktas neīstās, nolieciet to malā un sazinieties ar Noble Wine komandu pa tālruni +37120102020 vai sūtiet sīku informāciju pa e-pastu info@noblewine.lv.