1
1

Iegādājieties Coravin sistēmu Rīgā

Katrs vīna cienītājs vismaz reizi ir iedomājies, cik ērti būtu izdzert glāzi vīna un nolikt pudeli atpakaļ plauktā, lai to atkal baudītu citreiz vai vērotu, kā vīns nobriest un attīstās.

Ar Coravin sistēmu tas kļuvis iespējams! Jūs varat baudīt vīnu... neatverot pudeli, kā to darījāt iepriekš! Atklājiet sev vīna pasauli jaunā veidolā:

  • iegūstiet iespēju baudīt jūsu kolekcijas pašus izsmalcinātākos vīnus glāzēs.
  • sekojiet vīna attīstībai gadu no gada vienas pudeles ietvaros.
  • rīkojiet unikālas degustācijas, izzinot vīna reģionus, vīndaru filozofiju un dažādas ražas.

Coravin darbības princips

Sistēma Coravin ir aprīkota ar smalku, bet izturīgu adatu, kas caur korķi pudelē ievada inerto gāzi argonu, izspiežot vēlamo daudzumu vīna. Vienlaikus Coravin neļauj skābeklim piekļūt vīnam un to sabojāt. Korķis, pateicoties tā dabiskajām īpašībām, novērš gaisa iekļūšanu, atgūstot savu sākotnējo formu pēc tam, kad būsiet ielējuši vīnu un izņēmuši adatu, tādējādi ļaujot jums ilgstoši glabāt un baudīt vīnu.

image 1
image 2
Sistēmu Coravin varat iegādāties vīna galerijā Noble Wine, kas atrodas Elizabetes ielā 23, Rīgā. Noble Wine – oficiālais Coravin pārstāvis Latvijā.

Klientu atsauksmes

alt
Lotārs Arends

Restorāna „Faces” vīnzinis

Iespaids no Coravin ir 100% pozitīvs, tagad ir daudz vairāk iespēju viesiem baudīt lieliskus vīnus, izdzert glāzi vīna, bet pudeli atstāt citai reizei. Tas ir izdevīgi gan restorānam, gan arī viesiem. Coravin sniedz iespēju pagaršot ne jau ikdienas vīnu, kad nav pārliecības vai nepieciešamības pasūtīt veselu pudeli

alt
Kaspars Vēzītis

Restorāna 36. Līnija vīnzinis

Coravin palīdz labāk izprast un nobaudīt vīnu dažādās tā evolūcijas stadijās. Sākot, ar pavisam jauniem un nenobriedušiem, un beidzot ar izturētu gatavu vīnu. Coravin palīdz gan vīnziņiem, tā arī viesiem labāk iepazīties ar konkrētu vīna stilu un individuālu vīnu