Vīni & Šampanieši

Vīna veikals Noble Wine piedāvā izcilu vīnu kolekciju jebkurai gaumei tieši no slavenākajiem vīnu reģioniem Francijā, Itālijā, Vācijā, Austrijā, Spānijā un Portugālē - mēs esam apmeklējuši vairāk nekā 100 dažāda līmeņa vīndarus, lai apmierinātu pat visprasīgāko vīna cienītāju gaumi.

Noble Wine piedāvātie sarkanie un baltie vīni Jūs aicina ienirt atklājumu pasaulē - vīni ir tikpat dažādi kā cilvēki, katram no kuriem ir savs redzējums un vēlmes. Mēs vēlamies dalīties ar labākajiem Burgundijas, Ronas ielejas, Pjemontas, Toskānas un citu ievērojamu reģionu vīniem. Mūsu vīna veikalā iespējams iegādāties elegantu šampanieti, dzirkstošo vīnu un rozā vīnu, kā arī cēlu stiprināto vīnu un armanjaku Jūsu kolekcijas papildināšanai, dāvināšanai vai vienkārši ikdienas baudīšanai.

Vārda noble pamatnozīme - cēls, skaists, brīnišķīgs. Pirms vairākiem gadiem tieši ar šāda veida vīniem mēs arī nolēmām sākt strādāt, ievērojot un sekojot mūsu filozofijas galvenajam nosacījumam - labākās cenas un kvalitātes attiecības. Laipni lūdzam garšu un nebeidzamu atklājumu pasaulē!

Izvēlieties vīnu sev

Vērtība:  €
Gadi:
Izmantojiet šo rīku izvēlei vai ievadiet ciparus manuāli
Izmantojiet šo rīku izvēlei vai ievadiet ciparus manuāli