Noble Wine abonements

Atļaujieties sev piedzīvojumu – vīna abonementu! Kļūstiet par Vīna kluba biedru un nodrošinieties ar izcilām un neizsīkstošām vīna rezervēm!

 

Jūlijā piedāvājam 4 mūsu vīnziņu veidotas vīnu izlases – Summer Classics, Sparkling Secrets, Fine Wine un Red Box. Izlašu autore – vīnzine Ruta Kalniņa.

 

Klikšķiniet uz Jūsu īpašumā esošās vīnu izlases nosaukumu un iepazīstiet tajā iekļautos vīnus.

Summer Classics

Atzīmējiet vasaras iestāšanos ar mūsu Summer Classics vīnu izlasi, kas katrā pudelē ietver šīs sezonas būtību. Izlase lieliski piemērota saulainām pēcpusdienām un brīvdabas svinībām. Tajā atradīsiet kraukšķīgus un atsvaidzinošus baltvīnus, kas lieliski sader ar jūras veltēm un salātiem; apburošu rozā vīnu tapām un gaļas ēdieniem, kā arī piesātinātu sarkanvīnu, kas papildinās uz grila ceptu gaļu. Izbaudiet vasaras garšu katrā malkā!

Sparkling Secrets

Atklājiet burbuļu burvību ar mūsu Sparkling Secrets izlasi, kas lieliski piemērota svinībām un priekpilnām sanākšanām. Katra pudele šajā kolekcijā piedāvā unikālu dzirkstošu pieredzi. Izbaudiet Premier Cru šampanieša eleganci, Blanc de Blancs kraukšķīgo tīrību, Brut Rosé romantisko šarmu, Crémant izsmalcinātību un Pet-Nat rotaļīgo dzīvīgumu. Šis komplekts ir lieliski piemērots īpašu mirkļu atzīmēšanai vai kā dzirkstoša dāvana.

Fine Wine

Izbaudiet eleganto Fine Wine izlasi, kas piemērota prasīgiem vīna cienītājam. Šī kolekcija apvieno izcilus vīnus, un katrs piedāvā unikālu degustācijas pieredzi. Vīni ir lieliski piemēroti izsmalcinātām vakarēšanām vai kā eleganta dāvana. No izsmalcināta baltvīna, kas lieliski sader ar jūras veltēm un krēmīgiem pastas ēdieniem, līdz pilnmiesīgam sarkanvīnam, kas lieliski piemērots trifeļu ēdieniem un medījumiem, līdz izcilam šampanietim svinībām.

Red Box

Atklājiet izsmalcināto sarkanvīnu kolekciju, kas veidota īstiem vīna cienītājiem. Šajā izlasē ir seši izcili vīni, no kuriem katrs sniedz atšķirīgu un neaizmirstamu degustācijas pieredzi. Šie vīni ir lieliski piemēroti elegantām vakariņām, izsmalcinātām satikšanās reizēm vai kā grezna dāvana, papildinot gardēžu virtuvi un īpašus notikumus. Neatkarīgi no tā, vai tos baudīsiet kopā ar sirsnīgiem gaļas ēdieniem, klasiskiem franču ēdieniem, gaļas izstrādājumiem un ceptiem mājputniem, šī kolekcija solās bagātināt jebkuru brīdi. Palutiniet sevi vai kādu īpašu cilvēku ar šiem izciliem vīniem.