Trauku noma

Nozīmīgs pasākums? Noble Wine padarīs to īpaši elegantu ne vien ar plašo vīna izvēli, bet arī ar pieskaņotām glāzēm, ēdienu un citiem vīna aksesuāriem.

 

Trauku noma īpašiem notikumiem

 

Ģimenes svētki, nozīmīga notikuma atzīmēšana vai korporatīvs pasākums – Noble Wine šos brīžus padarīs īpaši smalkus un svinīgus ne tikai ar savu plašo vīna klāstu, bet arī ar pieskaņotām glāzēm, traukiem un citiem vīna aksesuāriem.

Mūsu sortimentā ietilpst mūsdienīgāko dizainu, aktuālākie vīna aksesuāri, kas Jūsu svētkiem piedos patiesi gaumīgu un pārdomātu noskaņu!

glass_eaux_de_vie

Glāze Eaux de Vie 15cl (uz kājiņas), gab                   € 0,20 

 

glass_verre_psyche

Glāze Verre Psyche 55cl, gab                                   € 0,90

glass_verre_ariane

Glāze Verre Ariane 85cl, gab                                     € 0,90

Glāze Absolu, gab           € 0,90

ice_bucket

Ledus spainis (tērauda, lielais), gab                                 € 2,90

plastic_cups

Plastmasas glāze, gab                                            € 0,10

cena nomai/gb./24h ar PVN

 

Lai atklātu un novērtētu vīna aromātu, ir nepieciešama atbilstošā glāze. Lehmann Glass onteoloģiskais zīmols ir radīts, balstoties aizrautībā un mīlestībā pret vīnu. Lehmann Glass ir izstrādājuši vairākas kolekcijas, kas atbilst plašas vīndarības prasībām, piedāvājot arī roku darinājumus. Noble Wine nomai piedāvā divu tipu glāzes: Psyche, Ariane Absolut un Oenomust.

 

Esat ieinteresēts?
Lūdzu, sazinieties ar mūsu kolēģi Mariju Stramkaļi. Viņa parūpēsies par vislabāko piedāvājumu, kas pilnībā atbildīs Jūsu prasībām.