Vairāk nekā bārs

Stūrītis lieliska noskaņojuma cilvēkiem ar labu gaumi Unikāla vīnu kolekcija - no leģendāriem līdz ekstravagantiem
  • 400 vīnu pudelēs un 80 glāzēs
  • Ēdiens, kas izceļ vīna garšu 
  • Reti vīni no ģimenes vīndarītavām Eiropā

Gadā ir 365 dienas, bet mūsu kolekcijā – vairāk nekā 400 vīnu, no kuriem katrs ir ar savu vēsturi: klasisku, romantisku, omulīgu, vieglprātīgu, filosofisku vai neprātīgu. Ja nāksiet pie mums katru vakaru un ikreiz pasūtīsiet kaut ko jaunu, pat gads būs par īsu, lai iepazītu unikālo Noble Wine kolekciju.

Ja jums labāk patīk pasūtīt vīnu glāzēs, jūsu izvēlei pieejami 80 variantu. Tas ir vairāk nekā gadā piektdienu. Nē, mēs jums neļausim garlaikoties! Jā, mēs pratīsim jūs patīkami pārsteigt!

Katrs vīns Noble Wine kolekcijā ir kā sarunu biedrs ar oriģinālu raksturu un aizraujošu vēsturi. Atnāciet, izvēlieties un atveriet durvis uz Burgundiju, Ronu, Pjemontu un citiem reģioniem, kur dzimst rotaļīgs vieglums dzīvei.

Vairāk, vēl vairāk baudas!

Unikāla kolekcija ar vīniem un šampaniešiem pa glāzēm

Закуски Noble Wine Bar

Ikvienam vīnam mūsu bārā jūs atradīsiet ideālu papildinājumu no ēdienkartes. Vieni vīni ir brīnišķīgi ar sieru, citi – ar gaļu, bet trešie vislabāk savu garšu atklāj ar jūras veltēm.

Galvenais – nepārmākt vīna garšu. Ēdieni mūsu ēdienkartē izceļ, nevis aizēno vīnus, kurus jūs baudāt.

Noble Wine virtuves principi: dabiski produkti, minimāla apstrāde, kā arī iedvesma, ko esam atveduši no vīna ceļojumiem. Visas receptes izstrādātas, Noble Wine vadošajiem vīnziņiem cieši sadarbojoties ar labākajiem šefpavāriem Latvijā.

Vienmēr gatavi parunāties (protams, ja jūs to vēlaties)

Profesionāļi, kuri strādā Noble Wine, ar patiku palīdzēs jums izvēlēties vīnu un ēdienu pie tā. Jūs varat noskaidrot ikvienu sīkumu par katru pudeli vīna, tā izcelsmi, raksturu, garšas niansēm.

Haijams, Napoleons, Moems – jūs esat labā kompānijā

Mēs varētu sameklēt tūkstošiem slavenu cilvēku izteicienu, kuri bijuši apveltīti ar spēju rast patiesību vīnā, bet jūs paši labi protat sērfot internetā.

Varētu arī pafilosofēt kopā ar Ovīdiju, Sofoklu vai Aristoteli par Dionīsa veltēm, bet labāk izdzert pāris glāžu, nevis spriest par to.

Un vēl bija ideja šo bāru saukt par vīna klubu, taču izlēmām iztikt bez patosa. 

Jo Noble Wine atvērts:
  • vīna cienītājiem un tiem, kas tikai sper pirmos soļus vīna pasaulē. Starp citu, otrie pie mums strauji kļūst par zinātājiem;
  • darījumu cilvēkiem un rakstniekiem. Turklāt pēc divām trim pudelēm atšķirības izzudīs; 
  • iemīlējušamies pāriem un draudzīgām kompānijām. Un vientuļiem vilkiem, kuri alkst parunāties ar vīnzini;
  • augstprātīgiem snobiem un tiem, kuri šobrīd grib palaist vaļīgāk kaklasaiti. Neesiet sīkumaini! Baudiet ar pilnu krūti!
  • stilīgiem tusētājiem, kam patīk populāras vietas. Garantējam – foto no Noble Wine instagramā izskatīsies superīgi;
  •  visiem, kuri grib atslābināties, ievilkt elpu vientulībā, atpūšoties no burzmas, ļauties burvīgai melanholijai… 
Ak, te vienkārši var iemalkot kādu glāzi pēc saspringtas darbdienas!
Мероприятие в Noble Wine