Noble Wine veikals

....Kad tiešām ir izvēle.

Vairāk nekā 500 augstvērtīgu vīnu un stipro dzērienu. Jebkuram iemeslam, jebkuram noskaņojumam

Dāvanu serviss. Eleganta iepakošana, respektabli komplekti

No 10 līdz 5000 eiro par pudeli. Demokrātiski un premiāli varianti

 

“Vīns cilvēka sirdi piepilda ar prieku, un prieks ir visu tikumu ciltstēvs,” gudri izteicies Johans Volfgangs fon Gēte, un kas gan mēs esam, lai apstrīdētu ģēniju?! Būsim tikumīgi – meklēsim patiesību vīnā!

 

Patiesības meklējumos ielūkojieties Noble Wine, iepazīstiet Latvijā lielāko vīnu kolekciju no ģimenes ražotājiem Eiropā. Šie ir vīni ar unikālu raksturu, kas radīti reģionos ar senām tradīcijām, labākajiem teruāriem un ierobežotiem ražošanas apjomiem. Mēs vienmēr jums piedāvāsim vīnus jebkurai gaumei, tai skaitā – leģendārus un ekskluzīvus. Papildiniet šo iepazīšanos ar stipro dzērienu plašās kolekcijas izpēti. Izvēlieties glāzes un citus aksesuārus pēc savas gaumes. Baudiet!

Mēs gaidām jūs Rīgas centrā, pilsētas vēsturiskajā daļā, vienā no visskaistākajām ielām – Elizabetes ielā.

Sertificēti Noble Wine vīnziņi kļūs par jūsu personiskajiem gidiem, iepazīstot vīnus no Šampaņas, Pjemontas un Toskānas, Bordo un Burgundijas (starp citu, mēs piedāvājam plašāko burgundiešu izvēli Latvijā) un citiem reģioniem ar daudzus gadsimtus senām vīndarīšanas tradīcijām.

  • Palīdzēsim jums izveidot personisko kolekciju, ar gaumi piepildīt vīna skapi vai pat pagrabu.
  • Ieteiksim, kādus ēdienus pasniegt pie jūsu izvēlētajiem dzērieniem.
  • Iemācīsim, kā sajūsmināt viesus.
  • Sameklēsim dāvanu cilvēkam, kuru gribat patīkami pārsteigt. Viņš būs sajūsmā!

 

Priecāsimies jūs satikt Elizabetes ielā 33 no pirmdienas līdz svētdienai. Jo katra jauna diena ir brīnišķīgs iemesls glāzei vīna!