Vīna piegāde

Pudele lieliska šampanieša jebkurā Latvijas nostūrī vai kaste sarkanvīna kādā no Eiropas pilsētām – piedāvājam ātru un drošu vīna piegādi.

Izbaudiet patiesi cēlus vīnus, neizejot no mājām
Izņemiet pasūtījumu veikalā

Ja jums šķiet ērtāk savu pasūtījumu saņemt veikalā, vienkārši paziņojiet mums to pa tālruni +371 28007772 vai e-pastu shop@noblewine.lv, kā arī varat izvēlēties opciju “saņemt veikalā”, noformējot pasūtījumu internetā.

Pasūtījums parasti tiek sagatavots nākošajā darbadienā, ja tas veikts līdz pulksten 16. Mūsu darbinieks sazināsies ar jums, lai apstiprinātu gatavību un saņemšanas laiku.

Steidzama piegāde

Ja jums nepieciešama steidzama piegāde tajā pašā darbadienā, kad esat veicis pasūtījumu, lūdzu, piezvaniet uz Noble Wine pa tālruni +371 28007772 vai rakstiet e–pastu info@noblewine.lv. Mēs centīsimies rast iespēju nogādāt jums sūtījumu tajā pašā darbadienā.

Bezkontakta piegāde

Mēs piedāvājam arī bezkontakta piegādi.

Ja Jums ir kādas papildus prasības vai jautājumi saistībā ar piegādi, lūdzam tās pievienot piezīmju laukā, veicot pasūtījumu vai informēt pa tālruni +371 20102020 vai e–pastā info@noblewine.lv.

Mūsu iepakojums

Viss iepakojums, ko izmantojam Noble Wine, pilnībā tiek pārstrādāts vai bioloģiski sadalās. Pudeles tiek iesaiņotas speciālās vīna pārvadāšanai paredzētās kartona kastēs ar dubultsieniņām. Tas garantē, ka jūsu pudeles nonāks galamērķī sveikas un veselas.

Piegāde Rīgā

Piegāde notiek ar Venipak 2 – 3 darba dienu laikā.  Mēs piedāvājam bezmaksas piegādi Rīgā un tās tuvākajā apkārtnē pasūtījumiem virs 100 eiro.

Lai iegūtu papildu informāciju par piegādi Rīgā un tās apkaimē, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni +371 28007772 vai rakstiet e–pastu info@noblewine.lv.

Piegāde Latvijā

Piegādes maksa visā Latvijā ārpus Rīgas un tās apkārtnes ir, sākot no 7,70 eiro. Pasūtījumus piegādā kompānija Venipack 2 – 3 darba dienu laikā.

Piegāde Eiropā

Piegādi Eiropā veic kompānija Venipack. Mēs piedāvājam gan standarta piegādi (3–6 darbdienas atkarībā no galapunkta vietas), gan eksprespiegādi (1–2 darbdienas) visos virzienos Eiropā.

Pasūtījumi, kas sūtīti uz Eiropas valstīm, kuras neietilpst Eiropas Savienībā, tādas kā Norvēģija, Islande un Šveice, var tikt aplikti ar vietējiem nodokļiem vai muitu, nonākot galamērķī. Tiklīdz preces nonāks muitā, ar jums sazināsies Venipack par nepieciešamo nodevu samaksu.

Ņemiet vērā, ka, saskaņā ar mūsu nosacījumiem un situāciju, Noble Wine nenes atbildību par ārzemju muitas orgānu darbību, tāpēc noteikti ieteicams pirms pirkuma veikšanas sazināties ar vietējo muitu.

Maksa par piegādi ir atkarīga no valsts, uz kuru jūs vēlaties nogādāt preces. Aizpildiet grozu un pārejiet pie pasūtījuma noformēšanu un sazinieties ar mūsu klientu atbalstu, lai noskaidrotu piegādes izmaksas.

Sasistas vai bojātas preces

Ja jūsu pirkums ir sasists vai kā citādi bojāts transportēšanas laikā, nofotografējiet tā saturu, nolieciet sūtījumu malā un sazinieties ar Noble Wine komandu pa tālruni +371 28007772 vai sūtiet e-pastu info@noblewine.lv.

Kļūdas un nozaudēti sūtījumi

Ja esat saņēmis savu sūtījumu, bet tajā trūkst preces vai ir ieliktas neīstās, nolieciet to malā un sazinieties ar Noble Wine komandu pa tālruni +371 28007772 vai sūtiet informāciju pa e-pastu info@noblewine.lv.