Pasākumi

Izsmalcināta vīna karte un eleganta dzērienu pasniegšana ikvienu parastu notikumu spēj pārvērst ekskluzīvās svinībās.

 

Izdevušos svētku noskaņojums ir gluži kā fascinējoša slīdošu pērļu rotaļa – emocijas virmo kā burbulīši šampanietī, tās mirgo uguņu gaismā, virpuļo valsī un viegli apreibina.
Sajūsminoši!

 

Individuāls serviss un oriģināla vīna tematika

Ar vakara vadītāju kāzās nevienu vairs nepārsteigsi, korporatīvā ballītē – arī, bet profesionāls vīnzinis gan Jūsu vakaru padarīs īpašu citu svētku vidū.

Lai notikums viesiem patiešām paliktu atmiņā, iekļaujiet vakara programmā interaktīvo degustāciju vīna tematikā.

Mēs organizējam kopīgās vīna pasēdēšanas kolektīvā, kad neformālā atmosfērā iespējams parunāt par vīnu un ēdienu, nedomājot par ikdienas darba lietām, saliedēties un citam citu iepazīt labāk, pavadot laiku ne tikai ar glāzi vīna, bet arī lietderīgi.

Degustācijas ietver:

  • vīna degustāciju sertificēta vīnziņa vadībā;
  • vīnu degustēšanai;
  • uzkodas pie vīna;
  • informatīvos materiālus.

Nelielām grupām piedāvājam “Zaļo istabu”, kur ērti var jutīsies līdz 10 cilvēkiem. Šī telpa ir pieejama nomai privātiem un korporatīviem vīna pasākumiem, piemēram, degustācijām vai vīna vakariņām, kā arī darījuma sapulcēm un komandu saliedēšanās pasākumiem. Telpa aprīkota ar prezentācijām paredzētu Full HD televizoru.

 

Standarta Vīna pasākumi

Šampaņas noslēpumi (līdz 9 personām – 765 EUR)

Lai arī orientēties šampaniešos nav vienkārši, taču aizraujoši gan! Šampanieša izzināšanas process Jums var kļūt par nebeidzamu ceļojumu visa mūža garumā. Nepiespiestas sarunas gaitā Jūs iegūsiet vērtīgas zināšanas par tradīcijām Šampaņā, pasniegšanas un glabāšanas noteikumiem, kā arī iemācīsieties atšķirt mītus no faktiem un noskaidrosiet atbildes uz populārākajiem jautājumiem, kas tiek uzdoti vīnzinim. Mēs demonstrēsim, kā degustēt šampanieti un pastāstīsim, kam jāpievērš uzmanība, izvēloties šo dzērienu. Noble Wine komanda ar patiesu prieku dalīsies savās rūpīgi izmeklētajās zināšanās ar Jums!

Mācamies saprast vīnu (līdz 9 personām – 540 EUR)

Vīna pasaules izzināšanas process Jums var kļūt par nebeidzamu ceļojumu visa mūža garumā. Šī degustācijas paraugstunda ir paredzēta tiem, kuri tikai sāk šo piedzīvojumu un vēlas apgūt vīna kultūras pamatus. Nepiespiestas sarunas gaitā Jūs iegūsiet vērtīgas zināšanas par tradīcijām dažādās zemēs, vīna pasniegšanas un glabāšanas noteikumiem, kā arī iemācīsieties atšķirt mītus no faktiem un noskaidrosiet atbildes uz populārākajiem jautājumiem, kas tiek uzdoti vīnzinim. Mēs demonstrēsim, kā degustēt vīnu un pastāstīsim, kam jāpievērš uzmanība, izvēloties šo dzērienu. Noble Wine komanda ar patiesu prieku dalīsies savās rūpīgi izmeklētajās zināšanās ar Jums!

Kombinējam vīnu un sieru (līdz 9 personām – 720 EUR)

Noble Wine vīnzine Sandra Grīnmane–Botikova aicina uz tematisko degustāciju, kuras gaitā Jūs nobaudīsiet sešus klasiskus Eiropas sierus izsmalcinātu vīnu pavadībā no Francijas, Itālijas un Spānijas. Ideālāku partneri vīnam kā siers ir grūti iedomāties. Aromātiskais un samtainais vīns tik patīkami papildina siera maigo struktūru. Tā ir klasika, kas nekad nepieviļ, taču ne katrs vīns ideāli sader ar katru sieru. Ir daži likumi un ieteikumi, kā padarīt šo savienību interesantāku, lai neviens no produktiem nenomāktu otra garšu, bet tikai uzlabotu kopējo garšas iespaidu. Degustācijas laikā nogaršosim sešus vīna un siera salikumus, kā arī pārrunāsim šo produktu izvēles smalkumus un noslēpumus.

Viskiju degustācija (līdz 9 personām – 585 EUR)

Noble Wine aicina viskija cienītājus smalkāk iepazīt šo tradīcijām bagāto dzērienu! Šajā degustācijā vīnziņa Voldemāra Dzeņa vadībā Jums būs iespēja nobaudīt sešus aromātiskā stiprā dzēriena izmeklētus paraugus, ko papildinās nelielas uzkodas, kas izcili pasvītros to garšas nianses. Mūsu vīnzinis Jūs iepazīstinās ar noslēpumainā viskija vēsturi, mītiem un ražošanas tradīcijām!

Nestandarta vīna pasākumi

Ja Jūs vēlaties kaut ko īpašu, mēs ar prieku to īstenosim. Sadarbībā ar mūsu partneriem 36. līnija un WhiteHouse, mums ir plašs uzskodu un ēdienu sortiments, kā arī varam paaicīnat tieši Jūsu pasākumu pavāru. Viens no mūsu vīnziņiem, pēc Jūsu izvēlēs, piemeklēs vīnu ēdienam, kā arī aizvadīs pasākumu un pastāstīs par vīniem un to saderību ar ēdieniem.

 

Esat ieinteresēts?
Lūdzu, sazinieties ar mūsu kolēģi Sandru Grīnmani-Botikovu. Viņa parūpēsies par labāko piedāvājumu Jūsu īpašajam notikumam!
Grīnmane-Botikova
Sandra