Kategorijas
Tags
Populārais:
Raksti par vīnu

Noble Wine Blogs - Armanjaks De Montal

pirmdiena, 2015. gada 28. decembris
Noble Wine Blogs - Armanjaks De Montal

Vīna Kari: Kādu vīnu dzer Zvaigžņu Karu varoņi?

piektdiena, 2015. gada 18. decembris
Vīna Kari vīna veikalā Noble Wine

Šī diena ir klāt! Visu mīļotas sāgas "Zvaigžņu kari" turpinājums beidzot tik demonstrēts kinoteātros, kas nozīmē, ka jau šodien miljoniem fanu uzzinās, kas ir mainījies tāl-tālajā galaktikā 30 gadu laikā, kopš kaujas pie Endoras, kurā nemiernieki sakāva Impērijas spēkus, atjaunojot Galaktikas Republiku un kopā ar to arī taisnīgumu...

Lasīt talāk

Uz terases baudāms vīns. Aklā degustācija

otrdiena, 2015. gada 08. decembris
Uz terases baudāms vīns. Aklā degustācija

Saule mūs priecē arvien biežāk, arī vasara vairs nav aiz kalniem. Tas savukārt nozīmē, ka pienācis laiks uz terases baudāmam svaigam, mineralizētam, vieglam vīnam. Tieši tādēļ mēs nolēmām noskaidrot labāko šīs kategorijas vīnu. Tomēr, paturot prātā to, ka nav iespējams aptvert neaptveramo, palikām pie Provansas rozā vīniem, kuri tiek pārdoti Latvijā. Bet, lai būtu maksimāli objektīvs ekspertu vērtējums, tika uzaicināti pieci someljē, un pats galvenais – degustācija notika, nezinot vīna nosaukumu.  

Lasīt talāk

Aigars Nords: Dzīves baudītājs ar šampanieša glāzi

otrdiena, 2015. gada 01. decembris
Aigars Nords prezente vīnus un šampanieti Riga Wine & Champagne sessijā

Ilinoisas universitātē (ASV) ieguvis biznesa vadības maģistra grādu, bet Wine and Spirit Education Trust (Londona, Lielbritānija) – augstāko diplomu vīnzinībās, Aigars Nords ir viens no pieredzējušākajiem komunikācijas speciālistiem Latvijā.

Lasīt talāk

Baltic Wine List Awards

trešdiena, 2015. gada 11. novembris
Baltic Wine List Awards

Piedāvājam Jūsu uzmanībai vēl vienu rakstu no jaunā žurnāla Noble Wine numura par Burgundiju, kas pie lasītājiem nonāca 19. aprīlī!

Baltijā pirmoreiz tika organizēts restorānu un vīna bāru vīna karšu konkurss, kurā savas vīna kartes starptautiskas žūrijas vērtējumam iesniedza vīnziņi un pārvaldnieki. 9. martā restorānā Bibliotēka Nr.1 pēc pirmā Baltijas vīna foruma «Wine + Money» tika paziņoti rezultāti, rūpīgi analizējot 30 vīna kartes no restorāniem Igaunijā, Latvijā un Lietuvā, kuriem piešķirtas labāko zvaigznes un tituli.

Lasīt talāk

Vīna pagrabs: nav obligāti jārokas zemē

otrdiena, 2015. gada 03. novembris
Noble Wine vīna pagrabs Rīga. Ka aprīkot un organizēt vīna pagrabu? Kāda temperatūrā uzglābat vīnu?

Vīns nav vienkārši no vīnogām pagatavots šķidrums. Tas ir dzīvs produkts, praktiski dzīva būtne. Tūkstošiem gadu ilgajā vīna vēsturē cilvēkiem nav izdevies izdomāt vīna glabāšanai neko labāku par vīna pagrabu. Teorētiski par vīna pagrabu var kalpot ikviena atsevišķa telpa, bet prasības šai telpai visur ir vienādas un ļoti striktas. Ievērojot katru no šīm prasībām, vīns dzīvos tik ilgi, cik to ir lēmusi daba un vīndaris, pareizi nobriedīs un saglabās garšu un aromātu.

Lasīt talāk
Patīk šis raksts? Pieraksties jaunumiem!