Vīna degustācijas un vakariņas

Mēs regulāri organizējam attīstošas vīna degustācijas un gastronomiskos vakarus sadarbībā ar vadošajiem vīna speciālistiem.

Pasākuma laikā gūtās zināšanas Jums iemācīs pareizi sev izvēlēties vīnu un palīdzēs dot pareizus padomus Jums pazīstamajiem līdzcilvēkiem.

Irina Rakeviča
Vīnzinis:
Irina Rakeviča
Pasākuma Laiks:
05.11.2020, 18:30
Informācija:

Šis maģiskais svaigu austeru un vīna duets neatstāj vienaldzīgu nevienu gardēdi visā plašajā pasaulē.

Austerēm ir ļoti svarīgi piemeklēt pareizo vīnu, kas nenomāktu to maigo jūras garšu, bet, gluži otrādi, izceltu visas šo jūras velšu minerālās notis. Līdztekus klasiskajiem duetiem ar franču vīniem Muscadet, Chablis un Champagne mēs piedāvāsim trīs nestandarta vīnus ar spilgtu minerālu raksturu no citiem reģioniem. Degustācijas laikā spriedīsim par šī gastronomiskā pāra kļūdām un iespējām, kā arī izvēlēsimies ideālo vīna un austeru salikumu.

Austeru pasaulē ir desmitiem pilnīgi dažādu austeru, mēs nobaudīsim pāris, ar kuru audzēšanas procesiem Renārs Purmalis iepazinies apciemojot vairākas austeru fermas, austeru festivālus, austeru bārus un bagātinājis pieredzi par austerēm arī austeru atvēršanas konkursā European Oyster Opening Championships. Renārs Purmalis parādīs ko nozīmē austeru atvēršana uz ātrumu un interesentiem dos arī izmēģināt savu roku!

Degustācija notiks krievu valodā!

0 no 24 pieejamas
Dalības maksa:
55.00 €