Vīna degustācijas un vakariņas

Mēs regulāri organizējam attīstošas vīna degustācijas un gastronomiskos vakarus sadarbībā ar vadošajiem vīna speciālistiem.

Pasākuma laikā gūtās zināšanas Jums iemācīs pareizi sev izvēlēties vīnu un palīdzēs dot pareizus padomus Jums pazīstamajiem līdzcilvēkiem.

Irina Rakeviča
Vīnzinis:
Irina Rakeviča
Pasākuma Laiks:
10.04.2018, 18:30
Norises vieta:
Informācija:

Vīna aromāts ir arī vīna dvēsele… Jo – ja vīns nebūtu apveltīts ar visiem iespējamiem aromātiem, vai gan mēs varētu pilnā mērā izbaudīt šo dzērienu? Par ko vēsta vīna buķetes nianses, kā gudri saka «deguna» profesionāļi? Kā rodas ziedu, tropiskās vai garšvielu notis vīnā? Vai pēc aromāta iespējams noteikt vīna kvalitāti un izvēlēties pareizo ēdienu pie tā? Uz visiem šiem jautājumiem mēs centīsimies atbildēt degustācijā, kam esam devuši nosaukumu «Vīna deguns», kā arī atklāsim jums mazus knifiņus, kā vīnu degustēt un kā atpazīt tā īsteno raksturu. Šīs tikšanās laikā  kopā ar nelielām uzkodām mēs nogaršosim septiņus (!) vīnus no Francijas, Itālijas un Spānijas, kā arī patrenēsim savus degunus ar franču aromātu paraugiem, ko piedāvā Žans Lenuārs, krājuma «Le Nez du Vin»  autors.

Uz tikšanos vīna bārā Easy Wine (Audēju ielā 4) 10. aprīlī plkst. 18:30

0 no 12 pieejamas
Dalības maksa:
35.00 €