Vīna degustācijas un vakariņas

Mēs regulāri organizējam attīstošas vīna degustācijas un gastronomiskos vakarus sadarbībā ar vadošajiem vīna speciālistiem.

Pasākuma laikā gūtās zināšanas Jums iemācīs pareizi sev izvēlēties vīnu un palīdzēs dot pareizus padomus Jums pazīstamajiem līdzcilvēkiem.

Spāņu pērles no Bodegas López de Heredia (RU)

Irina Rakeviča
Vīnzinis:
Irina Rakeviča
Pasākuma Laiks:
13.08.2020, 18:30
Informācija:

Ar lielu lepnumu vēlamies Jums piedāvāt nelielu vīnu kolekciju no vēsturiskās spāņu vīndarītavas Bodegas López de Heredia, kas mājvietu radusi Riohas reģionā. Šis ģimenes uzņēmums pastāv jau 143 gadus, iemiesojot visas Spānijas tradicionālās vīndarīšanas etalonu. Tā ir varena vīndaru dinastija, kurus nekad nav biedējusi vīna ilga izturēšana ozolkoka mucās. Tieši tāpēc visi vīni pārdošanā nonāk izturēti un nogatavināti, ar nobriedušu un maksimāli sabalansētu buķeti un garšu.

Tikšanās laikā mēs nodegustēsim sešus vīnus no trīs vīna dārziem - Viña Tondonia, Viña Gravonia un Viña Bosconia. Tie ir nobrieduši sarkanvīni, kā arī izturēti baltie un pat īpašs rozā vīns, kas visi pabijuši ozola mucās, tādējādi tiem nav līdzinieku. Šie vīni uz Latviju tiek vesti limitētos daudzumos, tāpēc mēs priecāsimies padalīties ar šīm mūsu piedāvājuma pērlēm.

Degustācija notiks krievu valodā.

6 no 17 pieejamas
Dalības maksa:
50.00 €