Vīna degustācijas un vakariņas

Mēs regulāri organizējam attīstošas vīna degustācijas un gastronomiskos vakarus sadarbībā ar vadošajiem vīna speciālistiem.

Pasākuma laikā gūtās zināšanas Jums iemācīs pareizi sev izvēlēties vīnu un palīdzēs dot pareizus padomus Jums pazīstamajiem līdzcilvēkiem.

Irina Rakeviča
Vīnzinis:
Irina Rakeviča
Pasākuma Laiks:
11.07.2019, 18:30
Informācija:

Jūlijā vēlāmies iepazīstināt ar šī sezona jaunumiem– vīniem, kas mērojuši ceļu no Vidusjūras un Atlantijas salām. Tikšanās laikā nobaudīsim vīnus no Sicīlijas, Sardīnijas, Korsikas un Tenerifes. Pārsteiguma pilni vīni, katrs ar savu īpašu vēsturi un tradīcijām, izgatavoti no autentiskām vīnogu šķirnēm. Jūra, saule un vulkāniskās augsnes vīndariem palīdz radīt dzērienu ar neatkārtojamu raksturu, unikālu buķeti un spilgtu garšu. Uzzināsiet par klimatisko apstākļu īpatnībām, vīndarīšanas specifiku un tām vīndaru ģimenēm, kuras  radījušas šos lieliskos vīnus.

Degustācijā tiks piedāvāti seši vīni un vieglas uzkodas.

Degustācija notiek krievu valodā.

 

Vasaras degustāciju abonements

Taču piekritīsiet, ka daudz ērtāk ir visu izplānot jau iepriekš un vasaru izbaudīt pilnā apmērā! Šim nolūkam īpaši esam sagatavojuši abonementu uz visām sešām vasaras degustācijām. Abonementa cena ir  EUR 225 – tātad Jūs maksāsiet par piecām degustācijām, bet sesto baudīsiet bez maksas!

Abonementu iegādāties varat šeit >

                             

0 no 12 pieejamas
Dalības maksa:
40.00 €