Vīna degustācijas un vakariņas

Mēs regulāri organizējam attīstošas vīna degustācijas un gastronomiskos vakarus sadarbībā ar vadošajiem vīna speciālistiem.

Pasākuma laikā gūtās zināšanas Jums iemācīs pareizi sev izvēlēties vīnu un palīdzēs dot pareizus padomus Jums pazīstamajiem līdzcilvēkiem.

Iepazīstieties – Cabernet Franc! (LV)

Ronalds Pētersons
Vīnzinis:
Ronalds Pētersons
Pasākuma Laiks:
30.01.2020, 18:30
Informācija:

Cabernet Franc, kas iekaro popularitāti nu jau arī ārpus savas dzimtenes, tiek uzskatīts par „tumšo zirdziņu“ starp Francijas sarkano vīnogu šķirnēm. Un tikai nedaudzi zina, ka tieši šī šķirne ir pirmsākums jeb ciltsmāte slavenajiem Merlot un Cabernet Sauvignon, kuru paēnā tai vienmēr nācies atrasties. Taču pienācis laiks, kad vīndari un someljē beidzot saskatījuši šīs šķirnes milzīgo potenciālu un ar patiku piedāvā uz Cabernet Franc bāzes darītus vīnus visizsmalcinātākajai publikai.

Ja vēlaties iepazīt spilgtus vīnus, kuros izšķērdīgi virmo smalki aveņu, saldo piparu un zīmuļa grafīta  aromāti vienlaikus, sajust bagātīgu garšu, kas piesātināta samtainiem tanīniem, un izjust ilgu, garšvielām pilnu pēcgaršu, mēs piedāvājam nogaršot piecus Cabernet Franc vīnus no Luāras ielejas, kur no šīs vīnogas tiek ražoti ļoti dažādu stilu vīni. 

Degustācija notiks latviešu valodā!

4 no 12 pieejamas
Dalības maksa:
45.00 €