Vīna degustācijas un vakariņas

Mēs regulāri organizējam attīstošas vīna degustācijas un gastronomiskos vakarus sadarbībā ar vadošajiem vīna speciālistiem.

Pasākuma laikā gūtās zināšanas Jums iemācīs pareizi sev izvēlēties vīnu un palīdzēs dot pareizus padomus Jums pazīstamajiem līdzcilvēkiem.

Grand Cru Dienas! -20% visiem vīniem

Irina Rakeviča
Vīnzinis:
Irina Rakeviča
Pasākuma Laiks:
18.05.2018, 10:00
Norises vieta:
Informācija:

Jau šīs nedēļas ceturtdienā un piektdienā, 17. un 18. maijā, notiks Grand Cru klientu dienas, un tas nozīmē, ka jebkuru Noble Wine vīnu Jūs varat iegādāties ar 20% atlaidi. Šis piedāvājums attiecas uz pilnīgi visiem mūsu kolekcijas vīniem, dzirkstošajiem un šampaniešiem, tāpēc tā Jums būs lieliska iespēja iegādāties gan savus iecienītākos vīnus, gan arī dažus jaunums!

Ceturtdien veikalā varēsiet sastapt mūsu vīnziņi Ronaldu Pētersonu, kurš atbild par Noble Wine vīnu izlasi, bet piektdien Jūs konsultēs Irina Rakeviča, kura atbild par žurnāla Noble Wine veidošanu, mūsu vīna skolu un vīna ceļojumiem. Ar prieku stāstīsim par jaunumiem, palīdzēsim izvēlēties Jūsu vīnus-favorītus un noteikti piedāvāsim nogaršot kaut ko interesantu!

Veikala darblaiks 17. un 18. maijā netiks mainīts – gaidīsim Jūs kā vienmēr no plkst. 10.00 līdz 22.00!

 

Vēlaties vairāk nekā sešas pudeles viena veida vīna? Izmantojiet rezervācijas sistēmu vietnē!

Ja Jums paredzams pirkums ar vairāk nekā sešām pudelēm viena veida vīna, lūdzam izmantot rezervācijas sistēmu mūsu vietnē. Vienkārši izvēlieties Jūs interesējošo vīnu un nospiediet «Grozā». Jums atliek tikai noformēt pasūtījumu un Grand Cru dienās veikalā paņemt vīnu ar 20% atlaidi!

Noble Wine vīnu katalogs >

100 no 100 pieejamas