Noble Wine dāvanu kartes un sertifikāti ir lieliska izvēle, ja dāvanas saņēmēja vēlmes nav zināmas, bet nedrīkstat kļūdīties vai laika meklēt īsto dāvanu nav! Mēs piedāvājam iegādāties dāvanu kartes, uz tām norādot dāvanas saņēmēja vārdu, kuras var izmantot vīna, šampanieša, stipro alkoholisko dzērienu vai aksesuāru iegādei veikalā Noble Wine! Jūs varat dāvāt vairāk par vienkāršu dāvanu – uzdāviniet zināšanas un emocijas! Noble Wine sniedz iespēju iegādāties ielūgumu uz jebkuru degustāciju vai mūsu vīna skolas nodarbību!

 

Dāvanu kartes vīnam un aksesuāriem

Uzdāviniet radiem un draugiem Noble Wine dāvanu karti, un mūsu vīnziņi ar prieku piemeklēs tieši to vīnu vai vīna aksesuāru, kas Jūsu klientam patiks visvairāk! Dāvanu karšu summa nav ierobežota, un kartes var izmantot visu Noble Wine preču iegādei!

 

Dāvanu kartes degustācijām

Vīna degustācijas apmeklējums ir lieliska dāvana ikvienam vīna cienītājam. Tas sniegs ne vien lieliskas emocijas un atmiņas, bet arī ļaus iegūt jaunas zināšanas par vīnu! Noble Wine regulāri organizē degustācijas, vīna vakariņas un vīna meistarklases par dažādām tēmām, tāpēc Jums būs iespēja izvēlēties tieši to, kas iepriecinās Jūsu radus un draugus!

Vīna skolas dāvanu kartes

Dalība Noble Wine vīna skolā ir lieliska dāvana tiem, kuri mīl vīnu un vēlas atklāt kaut ko jaunu! Mūsu vīna skola būs interesanta gan iesācējiem, gan tiem, kuri jau orientējas vīna gudrībās. Vīna skola ir aizraujošs ceļojums vīna pasaulē! Nākamais mācību kurss sāksies februārī!

Uzziniet vairāk par Noble Wine dāvanu sertifikatiem zvanot uz +37120102020 vai rakstot uz info@noblewine.lv