Korporatīvas svinības un pasākumi

Dodieties ar kolektīvu aizraujošā ceļojumā pa Eiropu ar vīna glāzi

Vīnziņa pakalpojumi, Lehmann Glass glāžu noma, ēdienu atlase pie dzērieniem, interaktīvās degustācijas un citi vīna pasākumi viesiem – tas viss cels korporatīvā pasākuma līmeni. Mēs palīdzēsim jums noorganizēt gan apjomīgas svinības par godu kompānijas jubilejai, gan jautrus svētkus kolektīvam, gan darījuma vakariņas kluba gaisotnē vai atmiņā paliekošu prezentāciju. Un pat komandas saliedēšanas pasākumu vai apmācību semināru.

Mēs organizējam kopīgās vīna pasēdēšanās kolektīvā, kad neformālā atmosfērā iespējams parunāt par vīnu un ēdienu, nedomājot par ikdienas darba lietām, saliedēties un citam citu iepazīt labāk, pavadot laiku ne tikai ar glāzi vīna, bet arī lietderīgi.

Mēs jums piedāvājam:

  • vīna degustāciju sertificēta vīnziņa vadībā;
  • vīnu degustēšanai;
  • uzkodas pie vīna;
  • informatīvos materiālus;
  • vīna un uzkodu piegādi līdz jūsu namdurvīm on-line degustācijas gadījumā.

Kad nav iespējas satikties visiem kopā klātienē, mēs piedāvājam piedalīties kompānijas Noble Wine organizētājā on-line degustācijā.

On-line degustācija jums ļaus, neizejot no savas viesistabas un ar vīna glāzi rokās, redzēt pazīstamas sejas, tikties un papļāpāt, vienlaikus dodoties ceļojumā pa vīna dārziem visā Eiropā un patīkami pavadīt laiku

On-line degustācija ir:

  • iespēja saliedēt un stiprināt komandu;
  • kopā nosvinēt kādu notikumu vai sasniegumu;
  • motivējoša dāvana departamentam vai kolektīvam.

Vai jūs vēl šaubāties, ka tas var būt patiesi aizraujoši? Sazinieties ar mums, un jums būs iespēja piedalīties vienā no degustācijām bez maksas!

Telpu noma privātiem pasākumiem

Vēlaties organizēt privātu vīna vakaru vai lekciju par vīnu? Nepieciešama tikšanās telpa? To visu piedāvā Noble Wine! Mēs piedāvājam vairākas telpas gan laika pavadīšanai šaurā draugu lokā, gan lielām svinībām.

Nelielām grupām piedāvājam Zaļo istabu, kur ērti jutīsies līdz 8 cilvēkiem, bet lielākām svinībām ir paredzēta Vīna skolas auditorija, kurā pietiks vietas līdz pat 30 viesiem.
Šīs unikālās telpas ir pieejamas nomai privātiem vīna pasākumiem, piemēram, degustācijām vai vīna vakariņām, kā arī darījuma sapulcēm un komandu saliedēšanas pasākumiem, jo ir aprīkotas ar prezentācijām paredzētiem Full HD televizoriem.

Lejup pa kāpnēm no mūsu vīna bāra atrodas Zaļa istaba ar ļoti privātu atmosfēru līdz 8 cilvēkiem. Ekskluzīva un patīkama telpa privātiem vīna pasākumiem vai produktīvām darījuma sapulcēm.

Vīna skola ir apburoša privāta telpa Noble Wine otrajā stāvā. Ar vīna kartēm un grāmatām pilnā klase ir paredzēta līdz pat 30 cilvēkiem. Tā ir lieliski piemērota lieliem pasākumiem, korporatīvām sapulcēm vai dzimšanas dienas svinībām.

Varam jūsu vakaru padarīt interesantāku ar tematisku vīna degustāciju. Nosūtiet mums pieteikumu lai uzzinātu vairāk