Par vīna kursiem

Ļaujieties atklājumu priekam! Iepazīstiet šo cēlo dzērienu pasauli kopā ar Noble Wine!

Cilvēks, kurš nav svešinieks vīnu pasaulē, vienmēr viegli spēs atrast tēmu sarunai, bez grūtībām orientēsies respektabla restorāna vīnu kartē un iegūs apkārtējo cieņu. Taču pats galvenais – zināšanas šajā jomā daudzkārt palielina baudu, ko sniedz ikviena glāze laba vīna.

Vēlaties būt vīna zinātāju un cienītāju pulkā vai vismaz iegūt pamatzināšanas, lai droši izvēlētos vīnu veikalā, bārā, restorānā? Aicinām uz kursiem Noble Wine vīna skolā.

Šī ir skola, kur visi mācās ar milzīgu interesi un entuziasmu. Un kā gan citādi?! Degustēt vīnu - tas nav gluži kā iekalt fizikas vai ķīmijas formulas… Esam pārliecināti - šīs stundas jums negribēsies kavēt!
Apmeklējot mūsu kursus, jūs laiku pavadīsiet gan lietderīgi, gan ar baudu. Katra tēma ir kā aizraujošs ceļojums vēl neizpētītā vīndarīšanas teritorijā. Profesionālu vīnziņu vadībā jūs iemācīsities:
  • pārliecinoši žonglēt ar terminiem;
  • atšķirt vīnogu šķirnes;
  • novērtēt vīna buķeti un garšu;
  • izveidot ideālus gastronomiskus pārus.
Ir tikai viena problēma: jo vairāk jūs uzzināsiet par vīnu, jo spēcīgākas būs slāpes pēc jauniem atklājumiem.
Starp citu, šai problēmai ir risinājums. Varat turpināt iepazīt vīna kultūru specializētās vīna tūrēs un Noble Wine pasākumos, jo vīna pasaules izzināšana ir kā nebeidzams ceļojums… Turklāt arī nebeidzami aizraujošs.

Atklājiet Noble vīna pasauli ar mums