Rozā sets
120 00

Rozā sets

Aromātiski, viegli un vasarīgi atspirdzinoši rozā vīni rada patīkamu satraukuma sajūtu pateicoties savai krāsai un lieliskajai garšu buķetei. Taču ne visi rozā vīni ir vienādi un daudzi no tiem spēj pārsteigt ar savu garšu dziļumu un bagātību. Šajā komplektā ir iekļauti dažādu stilu vīni visdažādākos rozā krāsas toņos.
1
Pudeles:  6 gab.

Citi vīna seti

Visi vīna seti
Lieliski, kad visa ģimenes sanāk kopā, apkārt skraida bērni vecāku uzraudzībā, skan smiekli, čalas, mūzika un mājas piepilda ēdiena aromāti... Tieši šādām dienām sagatavojām lielisku sešu vīnu komplektu. Dzirkstošais vīns, baltais, rozā un sarkanais vīns – jebkurai gaumei, visdažādākajiem ēdieniem un garastāvokļiem. Izvēlieties! Baudiet: aperitīvs Cremant de Bourgogne "La Croix", uzkodām un zivs ēdieniem lieliski piestāvēs spāņu Verdejo un itāļu Chardonnay, bet pie sātīgākiem ēdieniem iesakām tradicionālos sarkanos vīnus no Francijas, Itālijas un Spānijas.
Cena:
110 00
Pudeles: 6 gab.
Šo saulaino un atsvaidzinošo komplektu izveidojām no vīniem, kam raksturīgi spilgti aromāti ar augļu notīm. Aromātiskais un sulīgais Riesling, baltais vīns G de Guiraud no Francijas ar tropisko augļu notīm, maigais Pinot Blanc no Austrijas, ziedu notīm bagātais Soave no Itālijas un Albarino no Spānijas ar Atlantijas okeāna aromātu. Šo augļu buķeti lieliski papildinās rozā vīns ar ogu notīm no Toskānas. Baudiet vasaras aromātu!
Cena:
120 00
Pudeles: 6 gab.