Raimonda Tomsona vasaras ieteikums
170 00

Raimonda Tomsona vasaras ieteikums

"Vīni atlasīti no maziem un mazāk zināmiem Eiropas reģioniem, kurus pats nesen esmu apmeklējis, iepazinis un izzinājis! Šiem vīniem piemīt savs neatkārtojams raksturs un tie spilgti atspoguļo šo reģionu unikālos ģeogrāfiskos apstākļus, vīndarīšanas tradīcijas un retas un autentiskās vīnogu šķirnes. Šajā izlasē atradīsiet rozā vīnu karali, svaigus un aromātiskus baltvīnus, Katalonijas dzirkstošo vīnu - dumpinieku, kā arī vasarīgu un maigu sarkanvīnu." - Raimonds Tomsons, Eiropas labākais vīnzinis, Trešais labākais vīnzinis pasaulē.
1
Pudeles:  6 gab.

Citi vīna seti

Visi vīna seti
Manas attiecības ar vīnu šajā dzīves posmā ir pavisam vienkāršas. Es tos baudu, sākot no izvēles veikalā līdz malkām glāzē. Vīnam, kuru es baudu ir jābūt stāstam un tas lielākoties nav lielas darītavas vīns. Tā pamatā ir ģimene, apvienojušies draugi vai mantojumā nodota darītava, kuras galvenais uzdevums ir (protams, papildus tam, ka biznesam ir jāpelna nauda) radīt vīnu caur daudz interesantāku prizmu gan pašiem sev, gan man kā cilvēkam, kas to baudīs. Lai tas ir ne tikai dzēriens, ko dzert, bet dzēriens ar stāstu - īpaša augsne, neparastas vīnogas vai to kombinācijas. Man ir svarīgi gan tas no kurienes vīns ir nācis un, pēdējā laikā, arī tas, ka tas ir bioloģisks, biodinamisks, oranžs, dabīgs utt. Tāpēc viens no man mīļiem veikaliem, kurā iegādāties vīnu, ir Noble wine. Es cienu to, kā viņu vīnu sortimenta pamatā ir dzēriens kurš ir ar dvēseli, sākot no ikdienas vīna līdz retam šampanietim īpašajām dienām.
Cena:
130 00
Pudeles: 6 gab.
Ilgojaties pēc Itālijas? Pagatavojiet pastu, ielejiet glāzē nedaudz vīna no mūsu Itālijas vīnu komplekta un Dolče Vita gatava! Pastai paredzēto vīnu komplektā iekļāvām sešus aromātiskus un spilgtus vīnus. Pastai ar jūras veltēm vai vistu piestāvēs divi atspirdzinoši baltie vīni no Pinot Grigio un Arneis šķirņu vīnogām. Tradicionālais sarkanais vīns Chianti Rufina ar ķiršu un melleņu aromātu, piesātinātais Toskānas vīns no Syrah vīnogu šķirnes ar rozīņu un ķiršu notīm, ogainais Valpolicella Classico ar garšvielu notīm un rozā Alfa Tauri ar atspirdzinošu sarkano ogu garšu lieliski papildinās jebkuru pastu. Šo vīnu līdzību atklāsiet tikai, ja pagaršosiet.
Cena:
130 00
Pudeles: 6 gab.