• Sarkanvīns
    Sarkanvīns
Vīns • Le Renard Bourgogne Pinot Noir • Le Renard • Noble Wine • Bourgogne
22 50
Ronalds Pētersons, “Noble Wine” someljē
"Aromātā jūtamas kazeņu, upeņu un meža notis. Garša ir sulīga, intensīva ar tumšo ogu un lakricas notīm. Tanīni ir maigi un zīdaini. Pēcgarša ir ilga un sulīga."
1

Le Renard Bourgogne Pinot Noir

Augsni veido kaļkakmens un māls, no kuriem izteikti dominē pēdējais. Vīnu ražo no 100% Pinot Noir, ko novāc Côte Chalonnaise. Fermentācija un noturēšana notiek tikai nerūsējošā tērauda tvertnēs.
Pinot Noir
Ieteicamais laiks vīna atvēršanai: 2018-2023
Pudele: 0.75 L
Ir noliktavā: 6+ pudeles
6 pudeles kartona kastē

Le Renard

Šis ir stāsts, kura pirmsākumi meklējami vairākus gadsimtus tālā pagātnē ‒ kādas ģimenes un Burgundijas vīnogulāju mīlestības stāsts. 17. gadsimtā celtā Château de Chamirey, kas vēl joprojām ir arī ģimenes mājoklis, ir muiža ar skatu uz Merkirē komūnas vīnadārziem apelācijas Côte Chalonnaise teritorijā. 1934. gadā Bertrāna Devilāra (Bertrand Devillard) sievastēvs marķīzs de Žuens (Marquis de Jouennes) piepildīja savu pirmo pudeli Mercurey sarkanvīna. Jau tolaik par Château de Chamirey mēdza runāt, nepieminot apelāciju. Tā aizsākās garš un skaists stāsts. Soli pa solim šī ģimene sākusi spēlēt arvien nozīmīgāku lomu Burgundijas vīndarīšanas vēsturē. Devilāru ģimenes locekļi kopīgiem spēkiem rūpējas par trim vīndarīšanas īpašumiem. Kopš 1996. gada Bertrāna un Kristianas Devilāru un viņu bērnu Amorī un Auroras (Amaury, Aurore Devillard) pārvaldītā Domaine des Perdrix, kas atrodas Kotdenuī vīna reģionā, izpletusies pa 12 hektāriem labāko vīnadārzu Nuisenžoržas un Vonromanē ciemos. Gandrīz 5 hektāri no šīs zemes atvēlēti Nuits Saint Georges Premier Cru ražošanai; šo vīnu vidū ir arī lieliskais Aux Perdrix, kurš ir quasi-monopole (99%) vīns. Kopumā ģimenei pieder 37 ha vīnadārzu; 15 ha no tiem klasificēti kā Premier Cru. 27 ha zemes apstādīti ar Pinot noir, bet 10 ‒ ar Chardonnay šķirnes vīnogulājiem. Ierobežots skaits Devilāru ģimenes izraudzītu vīnu no citiem Burgundijas labākajiem īpašumiem tiek tirgoti ar Le Renard vārdu.

Izvēlieties vīnu sev

Vērtība:  €
Gadi:
Izmantojiet šo rīku izvēlei vai ievadiet ciparus manuāli
Izmantojiet šo rīku izvēlei vai ievadiet ciparus manuāli