• Šampanietis
    Šampanietis
Vīns • Brut Blanc de Blancs • Diebolt Vallois • Noble Wine • Champagne
42 00
Ronalds Pētersons, “Noble Wine” someljē
"Aromātā jūtamas balto ziedu, negatavu zaļo ābolu un kaļķa notis. Garšā jūtama krēmīguma un svaiguma kombinācija. Ekspresīvs vīns ar izteiktu raksturu."
90+
Hight rate
1

Brut Blanc de Blancs

Dzīvs un elegants šampanietis, tas ir ideāls kā aperitīvs. Izgatavots no 100% Chardonnay. Vīnogas novāc no TERROIRS: Cuis, Chouilly, Epernay un no jauniem vīnogulājiem Cramant. Fermentācija notiek termoregulējamās tvertnēs izmantojot maisījumus no diviem dažādiem ražas gadiem. Cukura daudzums vīnā 6-8 g/l.
Chardonnay
Ieteicamais laiks vīna atvēršanai: 2014-2020
Pudele: 0.75 L
Ir noliktavā: 6+ pudeles
6 pudeles kartona kastē

Diebolt Vallois

Diebolt-Vallois šampanieša nams atrodas Cramant ciematā "Côte des Blancs" - šeit atrodamā krītainā augsne padara to par ideālu Chardonnay vīnu mājvietu. Šis noteikti ir viens no skaistākajiem Šampaņas reģiona teruāriem un "blanc de blancs" šampaniešu valstība. 1978. gadā īpašumā notika vērienīgas pārmaiņas - tas tika palielināts, kā arī tika veidoti jauni pagrabi un vīna darītava. Diebolt-Vallois dārzi plešas 11 hektāru platībā, no kuriem lielākā daļa atrodas Cramant un Cuis ciematos, kas ietilpst Grand Cru un Premier Cru klasifikācijā. Dārzos tiek stādīta tikai Chardonnay vīnoga. Īpašumu papildina dārzi Montagne de Reims un Côte de Bar apvidos, kur tiek stādītas Pinot Noir un Pinot Meunier vīnogas. Vīna dārzi atrodas uz nogāzēm, kas paveras austrumu-dienviduaustrumu virzienā, kas īpaši piemērots Chardonnay audzēšanai, sniedzot šampanietim spēku un bagātu tekstūru. Vīnogas novāc ar rokām, pie tam vīnogas no katras dārza daļas tiek novāktas atsevišķi un arī vinificētas atsevišķi. Ražas presēšanai izmanto vai nu tradicionālo vertikālo presi vai dara to pneimatiski. "Blanc de blancs" vīniem izmanto tikai pirmā spieduma sulu. Atkarībā no vīna, fermentācija notiek vai nu temperatūras kontrolētās tvertnēs vai arī koka mucās. Malolaktiskā fermentācija notiek visiem vīniem, izņemot Fleur de Passion, kas ir mājas prestižākais cuvee.

Izvēlieties vīnu sev

Vērtība:  €
Gadi:
Izmantojiet šo rīku izvēlei vai ievadiet ciparus manuāli
Izmantojiet šo rīku izvēlei vai ievadiet ciparus manuāli