Bezalkoholiskie vīni un šampanieši ir kļuvuši strauji populāri pēdējo gadu laikā. To pieprasījums ir pieaudzis, jo cilvēki arvien vairāk interesējas par veselīgu dzīvesveidu un vēlas alternatīvas alkoholiskiem dzērieniem.

Dzērienu ražotāji piedāvā plašu bezalkoholisko vīnu un šampaniešu sortimentu, kas atbilst dažādām gaumēm. Tie ir veidoti, paturot prātā klasiskā šampanieša vai vīna garšu un aromātu, bet noņemot vai samazinot alkohola saturu. Tie tiek izgatavoti, izmantojot speciālas tehnoloģijas, piemēram, vakuuma destilāciju vai zemā temperatūrā notiekošu fermentāciju, lai saglabātu iespējami vairāk vīna vai šampanieša raksturīgo garšu un aromātu.

Meet French Bloom

Bezalkoholiskā šampanieša vēsture

 

Pirmsākumi bezalkoholiskajam šampanietim meklējami 19. gadsimta beigās, kad vīna ražotājs Adolphe Jacquesson ieviesa metodi, lai noņemtu alkoholu no vīna, izmantojot saspiešanas metodi. Tie bija pirmie mēģinājumi radīt dzērienu ar šampanietim līdzīgu burbuļošanu un garšu, bet bez alkohola.

20. gadsimta sākumā ražotāji sāka piedāvāt bezalkoholiskus vīnus un šampaniešus, kas bija pagatavoti, noņemot vai samazinot alkoholu. Tomēr šie dzērieni bieži vien bija saldināti un ne vienmēr piedāvāja autentisku garšu un aromātu.

1970.–1980. gados tika ieviestas jaunas tehnoloģijas, kas ļāva uzlabot bezalkoholisko dzērienu kvalitāti. Tika izmantota vakuuma tehnoloģija, lai noņemtu alkoholu no vīna, saglabājot tā garšu un aromātu. Šajā periodā bezalkoholiskie šampanieši un vīni sāka kļūt populārāki un pieejamāki lielākai sabiedrības daļai.

Mēs, Noble Wine, ar prieku varam iepazīstināt ar izsmalcināto French Bloom!

 

Bioloģisks franču burbuļojošs dzēriens ar 0.0% alkoholu. Visas French Bloom Cuvees ir izgatavotas no 100% dabīgām un organiskām sastāvdaļām, kā rezultātā tiek iegūts dabiski veselīgs dzēriens ar zemu kaloriju daudzumu. Šie vīni radušies atdalot alkoholu no bioloģiskajiem Chardonnay un Pinot Noir vīniem, pievienojot tiem dabīgas sastāvdaļas. French Bloom bezalkoholiskie dzirkstošie vīni nesatur krāsvielas, konservantus, sulfītus un ir bez pievienotā cukura.

French bloom assortment

Veidotājas

Šo zīmolu radījušas divas ilggadējas draudzenes – Megija un Konstance, kuras dzīvoja katra savā okeāna pusē. Kad draudzenes atkal satikās 2019. gadā Parīzē, Megija, Michelin Guide direktore, tajā laikā bija gaidībās ar dvīņiem, savukārt Konstance – top modele. Abas draudzenes vieno dzīšanās pēc labklājības jebkurā dzīves situācijā un apmeklējot dažādus pasākumus viņas ātri vien nonāca pie secinājuma, ka bezalkoholiski, svinīgi un izsmalcināti dzērieni vienkārši nav atrodami, un tieši tas bija mirklis, kad radās ideja par French Bloom. Abu jauno dāmu inovatīvā un sievišķīgā pieeja savam zīmolam piešķir alternatīvu un uzrunājošu dzērienu tiem, kas vēlas svinēt eleganti un atšķirīgi, maksimāli izbaudot vērtīgos mirkļus, kas pavadīti ar draugiem un ģimeni.

The makers of French Bloom

French Bloom filozofija – Uzlabot mirkli ikvienam. Pieejami divi veidi bezalkoholiskā dzēriena:

 

Le Rose Organic French Bubbly 0.0% alcohol.

 

Šī dzirkstošā dzēriena kompleksitāte ir labi sabalansēta starp mineralitāti un svaigumu. Majestātisks rožu ziedlapiņu aromāts satiekas ar svaigi plūktu sarkano augļu skābumu un baltā persika notīm. French Bloom raksturīgie Franču Chardonnay akcenti ar Pinot Noir pieskārienu paspilgtina šī dzirkstošā dzēriena aromātus.

Spending your moments with family and friends

Le Blanc Organic French Bubbly 0.0% alcohol

Dealkoholizēts organisks Franču Chardonnay blends. Šim vīnam piemīt mineralitāte ar bumbiera akcentiem. Starp skābumu un dziļumu, šis vīns atklāj žilbinošus ziedu aromātus, tā tropiskajām notīm seko ābolu garšu evolūcija, balto ziedu akordi un nedaudz sulīgi citrusaugļi ar dzirkstošu svaigumu.

 

Gāžot visus stereotipus un iekarojot vietu arī someljē aprindās, French Bloom lieliski saderēs arī ar dažādiem ēdieniem, atverot garšas kārpiņas mielastos vai jaucot gardus, bezalkoholiskus kokteiļus. Šie dzirkstošie vīni vislabāk garšos labi atdzesēti.

2022 gadā French Bloom ieguva titulu – World’s Best Alcohol-free Pasaules dzirkstošo vīnu apbalvošanas ceremonjā.

The blanc french bloom

Leave a Reply