Вина на заказ

Padalieties ar savu sapni mūsu someljē - un tas sapnis atradīsies jums rokās

Mūsu veikalā ir vairāk nekā 500 vīnu, taču mēs neizslēdzam, ka jūsu vēlmes var pārsniegt šo diapazonu. Ko darīt, ja esat staigājis pa visu Rīgu, bet neatradāt savu iecienīto vīnu – pat šeit? Kā dzīvot ?! Pieņemt – vai pats doties meklēt loloto dārgumu?

Veiciet pasūtījumu Noble Wine! Mūsu vīnziņi noteikti atradīs nepieciešamo pie vīndariem, vienosies par izdevīgu cenu un pēc iespējas ātrāk piegādās jūsu pasūtījumu uz Rīgu.

Īpaši vērtīgas ražas vintage vīni, reti sastopami supertoskāni, Bordo izcilā piecinieka labākie piemēri, Burgundijas leģendas … Visas jūsu vēlmes piepildīsies!

Jums vajadzētu sazināties ar mums, ja:

  • tas prasīja retumu no noteikta terroira, konkrēta gada;
  • jūs vēlaties izgatavot unikālu dāvanu un adresātam pasniegt viņa iecienītā vīna vīnogu ražu (starp citu, jūs varat padarīt šādu dāvanu arī sev!);
  • vēlaties papildināt savu kolekciju ar nestandarta pudelēm;
  • savulaik nobaudījis apbrīnojamu vīnu Eiropā un joprojām nevar aizmirst tā garšu, taču šo Dionīsa dāvanu Rīgā nekad neatradīsiet.
Rectangle 151

Paļaujieties uz mums. Pateicoties plašiem profesionāliem kontaktiem Eiropas vīndarības aprindās un sadarbojoties ar izveidotu piegādātāju tīklu, mēs izpildām visprasīgāko klientu pasūtījumus. Pirms piegādes mēs profesionāli novērtējam vīnus un garantējam to kvalitāti.