Noble Wine ļoti augstu vērtē mūsu klientu uzticību ne tikai, kad jāizvēlas vīns, bet arī, kad ir runa par personīgo datu glabāšanu.  Kopš kompānijas dibināšanas brīža mēs veltām lielu uzmanību mūsu klientu personīgo datu glabāšanai un to apstrādē izmantojam tikai licencētas programmas un servisus, kas garantē informācijas korektumu un drošību.

Bez tam, stājoties spēkā  Eiropas Savienības Vispārīgajai datu drošības regulai Nr. 2016/679 (vairāk zināmu kā GDPR), mēs 25. maijā nedaudz uzlabojām Noble Wine konfidencialitātes politiku, lai tā atbilstu visām likuma prasībām. Ar pilnu konfidencialitātes politikas tekstu Jūs varat iepazīties šeit, lai gan arī mēs esam sagatavojuši īsu kopsavilkumu, kuru varat izlasīt tālāk.

Kādu informāciju mēs apkopojam un kur?

Mēs apkopojam informāciju divos veidos – izmantojot vietni www.noblewine.lv  un mūsu veikalā Elizabetes ielā 23.  Tālāk Jūs varat iepazīties, kādu informāciju un kur mēs apkopojam.

Noble Wine vietnē

 • Klienta vārds, uzvārds (tikai aizpildot anketas)
 • Klienta kontakttālrunis (tikai aizpildot anketas)
 • E-pasta adrese (tikai aizpildot anketas)
 • Klienta faktiskā adrese (tikai aizpildot anketas)
 • klienta veiktā pirkuma summa (tikai veicot pasūtījumu)
 • IP adrese (neglabājas pie Noble Wine)
 • Informācija, kas gūta no sīkdatnēm (neglabājas pie Noble Wine)
 • Informācija par pārlūku vai citu programmu, kas nodrošina pieeju reklāmu raidīšanai (neglabājas pie Noble Wine)
 • Pieejas laiks (neglabājas pie Noble Wine)
 • Lappuses adrese, kurā izvietots reklāmas bloks (neglabājas pie Noble Wine)
 • Iepriekšējās lappuses adrese (neglabājas pie Noble Wine)

Veikalā Noble Wine

 • Jūsu vārds, uzvārds
 • Kontakttālrunis
 • E-pasta adrese
 • Pirkuma summa
 • Pirkuma izdarīšanas datums
 • Valoda, ko esat atzīmējis kā ērtāko komunikācijai
 • Dzimšanas datums (vecuma apstiprināšanai)

Kāpēc mēs apkopojam šādu informāciju?

Noble Wine šo informāciju apkopo divu galveno nolūku dēļ – lai uzlabotu mūsu klientu apkalpošanas kvalitāti, kā arī mūsu klientus un abonentus operatīvi informētu par svaigākajiem jaunumiem un notikumiem Noble Wine.

Pirmajā gadījumā informācija tiek vākta, lai Jūs identificētu kā Noble Wine klientu un uzkrātu atlaides un privilēģijas Noble Wine lojalitātes programmas ietvaros. Otrajā gadījumā mēs Jūsu kontaktinformāciju izmantojam, lai paziņotu par jauniem piedāvājumiem un notikumiem Noble Wine, kā arī, lai informētu par tādām izmaiņām kompānijas politikā kā, piemēram, šī.

Vai ar šo informāciju mēs dalāmies ar trešajām personām?

Noble Wine personīgo informāciju trešajām personām sniedz vienīgi tad, ja tas nepieciešams savu saistību izpildei, nodrošinot preču pārdošanu vai citus pakalpojumus (labs piemērs – kurjerpakalpojumi preču piegādei) vai sniedzot informāciju (piemēram, mūsu elektroniskie sūtījumi). Jūsu personīgie dati  nekad netiek nodoti vai pārdoti citām kompānijām Latvijā vai aiz tās robežām, ja vien tas nav saistīts ar Jūsu pasūtīto pakalpojumu.

Jebkurā gadījumā, mēs nododam tālāk tikai ierobežotu daudzumu informācijas un tikai partneriem, kuri atbilst personīgo datu aizsardzības prasībām.

Jūs varat iegūt šo trešo personu, kurām tikusi nodota Jūsu personiskā informācija, pilnu sarakstu, uzrakstot mums vēstuli brīvā formā info@noblewine.lv

Cik ilgi mēs glabājam Jūsu informāciju?

Datu apstrāde Noble Wine sistēmā tiek veikta bez laika ierobežojuma, tomēr Jūs vienmēr varat pieprasīt dzēst savus datus no sistēmas. Šajā gadījumā mēs vairs Jums nesūtīsim  informējošos jaunumus, tomēr sistēmā saglabāsies informācija par Jūsu pirkumiem, ko nedrīkstam izdzēst pēc likuma prasībām.

Mūsu pienākumi un Jūsu tiesības, glabājot personīgo informāciju

Mēs apņemamies mūsu sistēmās glabāto personīgo informāciju izmantot vienīgi iepriekš norādītajos nolūkos, kā arī nodrošināt konfidenciālās informācijas pienācīgu glabāšanu slepenībā, nepieļaujot tās nokļūšanu trešo personu rokās.

Konfidenciālās informācijas noplūdes gadījumā mēs apņemamies Jums par to paziņot nedēļas laikā pēc noplūdes konstatēšanas.

Jums ir tiesības pieprasīt dzēst konfidenciālu informāciju no mūsu sistēmām, ja no mūsu puses veiktas prettiesiskas darbības, kā arī saprotamā un paskaidrojošā veidā pieprasīt visu personīgo informāciju, kas glabājas Noble Wine. Uz abiem šiem pieprasījumiem mūsu pienākums ir atbildēt mēneša laikā kopš pieprasījuma saņemšanas.

Kā iegūt Noble Wine glabājošos informāciju?

Lai iegūtu informāciju, kas glabājas Noble Wine sistēmās, vai pieprasītu Jūsu datu dzēšanu no mūsu reģistra, Jums jāuzraksta vēstule brīvā formā  info@noblewine.lv, norādot savas vēršanās mērķi (informācijas iegūšana/atteikšanās no sūtījumiem/datu korekcija), Jūsu vārds, uzvārds, kā arī e-pasta adrese, pēc kuras Jūs saņemat mūsu jaunumus.

Mēs apņemamies mēneša laikā kopš Jūsu vēstules saņemšanas atbildēt uz Jūsu pieprasījumu (parasti gan daudz ātrāk).