Esot dedzīgiem Star Wars un vīna faniem, mūs – Noble Wine, vienmēr ir satraucis jautājums – kādu vīnu dzer mūsu mīļākie varoņi? Kārtējo reizi, pēc sešu sēriju noskatīšanās, neguvuši atbildi, mēs riskējām paši, katram no galvenajiem varoņiem piemeklēt vīnu, kuru, mūsuprāt, dzer galaktikas mēroga notikumu starplaikos.

Kas no tā sanāca, spriediet paši. Piedāvājam (lai vairāk iedziļinātos) ieslēgt Imperiālo maršu vai svinīgu troņa zāles tēmu un saprast pašam priekš sevis, kuras “spēku” puses vīna gaume ir vairāk atbilstoša jums….

Nemiernieki un Džedaji

Meistars Joda (Yoda)

Meistars Joda izvēlas vīnus no Noble Wine Muga Gran Reserva Prado Enea Rioja DOCa 2006Mazais zaļais džedajs, kas mums iemācīja, ka izmēram un parastam spēkam nav nozīmes, ja cilvēkam (vai citplanētietim) ir iekšējais spēks. Slavenākais un spēcīgākais no džedajiem, Meistars Joda, tas ir klusuma, piesardzības un gudrības, kas uzkrātas vairāk kā 900 gadu laikā, paraugs … Muga Gran Reserva Prado Enea Rioja DOCa 2006 nevar lepoties ar tik ilgu izturēšanu, taču to kompensē ar nobriedušu garšas buķeti un mierīgu, ieturētu struktūru. Atbilstoši Meistaram Joda.

Lūks Skaivolkers

Luks Skaivolkers izvēlas vīnus no Noble Wine Pirmajā triloģijā mēs augām kopā ar galveno varoni – Lūku Skaivolkeru, skatoties kā viņš no parasta puiša, kurš nāk no Tatuinas fermas pārvēršas džedajā un vienā no nemiernieku līderiem. Jauns, mazliet augstprātīgs, bet līdz galam uzticīgs saviem principiem, viņš joprojām paliek vienkāršs un piezemēts puisis no fermas .. No šejienes arī vīna izvēle – Castello Romitorio Brunello Di Montalcino 2011. Šī lieliskā Toskānas klasika ir viegli dzerama jauna un lieliski iederētos vakaram nepiespiestā gaisotnē, kuru Lūks spētu novērtēt.

Princese Leja

Princese Leja izvēlas vīnus no Noble Wine vīna veikalāDomaine Remi Jobard Mersault 2013Kaujinieciska nemiernieku līdere – Pincese Leija Organa ir vienīgā sieviete mūsu sarakstā. Pieņemot tēva spēcīgo raksturu (tiem, kas neatceras, viņas tēvs ir pats Darts Veiders) Leijai izdodas palikt sievišķīgai un graciozai, iesākumā mēģinot atrisināt problēmu, izmantojot diplomātiju, bet tai pat laikā nevilcinoties ņemt rokās ieročus .. Šajā ziņā viņa ir līdzīga baltajam Burgundijas vīnam Domaine Remi Jobard Mersault 2013. Šim izsmalcinātajam un daudzšķautņainajam vīnam piemīt apslēpta jauda un spēcīga garšas struktūra, kuru tas nekautrējas parādīt atbilstošā situācijā.

Impērija un Sithi

Dārts Veiders

Dārts Veiders pērk vīnus tikai Noble Wine veikalāChâteau Grand-Puy-Lacoste 2007, Paulliac Grand Cru ClasseDārtu Veideru var mīlēt vai ienīst, bet fakts paliek fakts – tas ir slavenākais un mīļākais ļaundaris kinematogrāfijas vēsturē. Sākot ar balsi, aizsmakušo elpošanu un stilīgo ļaundara kostīmu, un beidzot ar personīgo maršu, Lords Veiders kļuva par vienu no filmas vizītkartēm .. Spēcīgs un ar pieeju lietām ar brutālu spēku, sagraujot visu savā ceļā, Veiders noteikti dotu priekšroku vīnam ar līdzīgu raksturu. Tieši tāpēc mēs uzskatām, ka vakarā savā Naves zvaigznes kajītē, viņam patiktu iedzert glāzi Château Grand-Puy-Lacoste 2007, Paulliac Grand Cru Classe .. Tāpat kā daudzi vareni Bordo vīni, šis maisījums nogāž no kājām ar saviem spēcīgajiem tanīniem un aso tekstūru, bet ar laiku tas iegūst maigu un samtainu raksturu .. Jo Lords Veiders taču arī atmaiga un nonāca pie grēku nožēlas, vai ne?

Imperators Palpatīns

Imperators Palpatīns izvēlas vīnus no Noble Wine Domaine Alain Burguet Gevrey-Chambertin Mes Favorites 2011Cilvēks, kurš bija atbildīgs par republikas krišanu un džedaju ordeņa iznīcināšanu , Kanclers, un vēlāk Imperators Palpatīns bija pazīstams ar savu spēju vērpt sarežģītas intrigas un saņemt to, ko viņš vēlas, neskatoties uz šķēršļiem. Noslēpumains, draudīgs, tomēr elegants savā ļaunumā, Dārts Sidius noteikti novērtu Burgundijas Domaine Alain Burguet Gevrey-Chambertin Mes Favorites 2011 ar tā daudzpusīgo, mazām niansēm pilno garšas paleti. Galu galā, šis vīns ir cita slavena, bet jau mūsu Visuma Imperatora iemīļotā reģiona pārstāvis – tieši Gevrey-Chambertin vīnus mīlēja Napoleons Bonaparts.

Boba Fets

 Barolo Cavalotto Bricco Boschis Barolo DOCG 2008Varbūt Boba Fets arī nav filmu centrālais tēls, bet šo Impērijas dienesta izpildvaras algotni fani iemīlēja par tā stilīgo kostīmu un lielo gadžetu daudzumu , vai tas būtu reaktīvais iznicinātājs vai blasters. Kā cilvēkam, kas ir atbildīgs un tiešs, Bobam piestāvētu tradicionālais Barolo Cavalotto Bricco Boschis Barolo DOCG 2008. Strukturēts un elegants, ar zemes notīm un spēcīgu garšu, tas ir ideāli piemērots tādam veiksmes kareivim, kā Boba Fets.

Dārts Mols

Bodegas Hermanos Sastre Pago de Santa Cruz 2012Jā, jā … Mēs zinām, ka Pirmā epizode ir pasaka, nevis “īstie” Zvaigžņu kari, bet šī filma ir devusi mums vēl vienu neaizmirstamu nelieti Sithu. Dārtu Molu ar tā melni sarkano ādu, ragiem un, protams, divvirziena gaismas zobenu atceras visi. Augstprātīgs, nepielūdzams un nežēlīgs fanātiķis, kaislīgi ticošs idejai par impēriju, viņš izstaro ekspresivitāti. Līdz ar to ir nepieciešams izteiksmīgāks vīns. Bodegas Hermanos Sastre Pago de Santa Cruz 2012 no saulainās Spānijas dzimis zem karstākajiem saules stariem, no kuriem paņēmis spēku un stingrību, bet saglabājis noteiktu spilgtu garšu.

Mēs nezinām, vai mūsu, Zemes vīnu, piemeklēšana patiktu tālās galaktikas iedzīvotājiem, bet mēs noteikti varam teikt, ka tas patika mums. Atliek tikai izlemt, kurā spēku pusē, pēc jūsu domām vīna garša ir labāk attīstīta, gaišā vai tumšā, «May the force be with you», vai tomēr «May the force serve you well» ?