Vīnu sets ģimenes pasākumiem
110 00

Vīnu sets ģimenes pasākumiem

Lieliski, kad visa ģimenes sanāk kopā, apkārt skraida bērni vecāku uzraudzībā, skan smiekli, čalas, mūzika un mājas piepilda ēdiena aromāti... Tieši šādām dienām sagatavojām lielisku sešu vīnu komplektu. Dzirkstošais vīns, baltais, rozā un sarkanais vīns – jebkurai gaumei, visdažādākajiem ēdieniem un garastāvokļiem. Izvēlieties! Baudiet: aperitīvs Cremant de Bourgogne "La Croix", uzkodām un zivs ēdieniem lieliski piestāvēs spāņu Verdejo un itāļu Chardonnay, bet pie sātīgākiem ēdieniem iesakām tradicionālos sarkanos vīnus no Francijas, Itālijas un Spānijas.
1
Pudeles:  6 gab.

Citi vīna seti

Visi vīna seti
"Vīni atlasīti no maziem un mazāk zināmiem Eiropas reģioniem, kurus pats nesen esmu apmeklējis, iepazinis un izzinājis! Šiem vīniem piemīt savs neatkārtojams raksturs un tie spilgti atspoguļo šo reģionu unikālos ģeogrāfiskos apstākļus, vīndarīšanas tradīcijas un retas un autentiskās vīnogu šķirnes. Šajā izlasē atradīsiet rozā vīnu karali, svaigus un aromātiskus baltvīnus, Katalonijas dzirkstošo vīnu - dumpinieku, kā arī vasarīgu un maigu sarkanvīnu." - Raimonds Tomsons, Eiropas labākais vīnzinis, Trešais labākais vīnzinis pasaulē.
Cena:
170 00
Pudeles: 6 gab.
Rudenī nav nekā labāka par ceptiem, sautētiem, tvaicētiem un dažādos veidos pagatavotiem dārzeņiem. Ar garšvielām, vienmēr ziemīgo rozmarīnu, kanēli, krustnagliņām vai kādu citu garšaugu, kas padara ēdienu neaizmirstamu un aromātus, kuri izplatās pa māju, dievīgus. Kamēr tiek gatavoti bumbieri, tā vien gribas tos izcelt no katla, lai apēstu, pirms deserts gatavs. Vista, lēnām cepoties, veido kraukšķīgu ādiņu, kamēr selerija no izteikti kraukšķīgas pārvēršas par maigu un uz mēles kūstošu baudu. Balzamiko, eļļa, garšaugi, siers un vīns.

Vakariņām ar draugiem, malkojot vīnu, nebūt nav jābūt sarežģītām. Pietiek ar lielisku buratu, kas pasniegta ar harisas mērci un grauzdētiem riekstiem. Kā uzkoda noder tvaicētu kartupeļu salāti ar artišokiem eļļā un daudz aitas piena siera (ja iespējams, izvēlies to, kas ar trifelēm). Par īstu atradumu uz galda var kļūt selerija un ķirbis, tieši tāpat kā bioloģiski audzēta vista un bumbieri. Tik vienkārši. Un, protams, vīns.

Sūtot šo komplektu, Jūs saņemsiet rūdens recepšu grāmatiņu no Signes
Cena:
155 00
Pudeles: 6 gab.