Signes Meirānes vīna sets
130 00

Signes Meirānes vīna sets

Manas attiecības ar vīnu šajā dzīves posmā ir pavisam vienkāršas. Es tos baudu, sākot no izvēles veikalā līdz malkām glāzē. Vīnam, kuru es baudu ir jābūt stāstam un tas lielākoties nav lielas darītavas vīns. Tā pamatā ir ģimene, apvienojušies draugi vai mantojumā nodota darītava, kuras galvenais uzdevums ir (protams, papildus tam, ka biznesam ir jāpelna nauda) radīt vīnu caur daudz interesantāku prizmu gan pašiem sev, gan man kā cilvēkam, kas to baudīs. Lai tas ir ne tikai dzēriens, ko dzert, bet dzēriens ar stāstu - īpaša augsne, neparastas vīnogas vai to kombinācijas. Man ir svarīgi gan tas no kurienes vīns ir nācis un, pēdējā laikā, arī tas, ka tas ir bioloģisks, biodinamisks, oranžs, dabīgs utt. Tāpēc viens no man mīļiem veikaliem, kurā iegādāties vīnu, ir Noble wine. Es cienu to, kā viņu vīnu sortimenta pamatā ir dzēriens kurš ir ar dvēseli, sākot no ikdienas vīna līdz retam šampanietim īpašajām dienām.
1
Pudeles:  6 gab.

Citi vīna seti

Visi vīna seti
Lieliski, kad visa ģimenes sanāk kopā, apkārt skraida bērni vecāku uzraudzībā, skan smiekli, čalas, mūzika un mājas piepilda ēdiena aromāti... Tieši šādām dienām sagatavojām lielisku sešu vīnu komplektu. Dzirkstošais vīns, baltais, rozā un sarkanais vīns – jebkurai gaumei, visdažādākajiem ēdieniem un garastāvokļiem. Izvēlieties! Baudiet: aperitīvs Cremant de Bourgogne "La Croix", uzkodām un zivs ēdieniem lieliski piestāvēs spāņu Verdejo un itāļu Chardonnay, bet pie sātīgākiem ēdieniem iesakām tradicionālos sarkanos vīnus no Francijas, Itālijas un Spānijas.
Cena:
110 00
Pudeles: 6 gab.
Šo saulaino un atsvaidzinošo komplektu izveidojām no vīniem, kam raksturīgi spilgti aromāti ar augļu notīm. Aromātiskais un sulīgais Riesling, baltais vīns G de Guiraud no Francijas ar tropisko augļu notīm, maigais Pinot Blanc no Austrijas, ziedu notīm bagātais Soave no Itālijas un Albarino no Spānijas ar Atlantijas okeāna aromātu. Šo augļu buķeti lieliski papildinās rozā vīns ar ogu notīm no Toskānas. Baudiet vasaras aromātu!
Cena:
120 00
Pudeles: 6 gab.