120 00

"Augļains" sets

Šo saulaino un atsvaidzinošo komplektu izveidojām no vīniem, kam raksturīgi spilgti aromāti ar augļu notīm. Aromātiskais un sulīgais Riesling, baltais vīns G de Guiraud no Francijas ar tropisko augļu notīm, maigais Pinot Blanc no Austrijas, ziedu notīm bagātais Soave no Itālijas un Albarino no Spānijas ar Atlantijas okeāna aromātu. Šo augļu buķeti lieliski papildinās rozā vīns ar ogu notīm no Toskānas. Baudiet vasaras aromātu!
1
Pudeles:  6 gab.

Citi vīna seti

Visi vīna seti
Ilgojaties pēc Itālijas? Pagatavojiet pastu, ielejiet glāzē nedaudz vīna no mūsu Itālijas vīnu komplekta un Dolče Vita gatava! Pastai paredzēto vīnu komplektā iekļāvām sešus aromātiskus un spilgtus vīnus. Pastai ar jūras veltēm vai vistu piestāvēs divi atspirdzinoši baltie vīni no Pinot Grigio un Arneis šķirņu vīnogām. Tradicionālais sarkanais vīns Chianti Rufina ar ķiršu un melleņu aromātu, piesātinātais Toskānas vīns no Syrah vīnogu šķirnes ar rozīņu un ķiršu notīm, ogainais Valpolicella Classico ar garšvielu notīm un rozā Alfa Tauri ar atspirdzinošu sarkano ogu garšu lieliski papildinās jebkuru pastu. Šo vīnu līdzību atklāsiet tikai, ja pagaršosiet.
Cena:
130 00
Pudeles: 6 gab.
Lieliski, kad visa ģimenes sanāk kopā, apkārt skraida bērni vecāku uzraudzībā, skan smiekli, čalas, mūzika un mājas piepilda ēdiena aromāti... Tieši šādām dienām sagatavojām lielisku sešu vīnu komplektu. Dzirkstošais vīns, baltais, rozā un sarkanais vīns – jebkurai gaumei, visdažādākajiem ēdieniem un garastāvokļiem. Izvēlieties! Baudiet: aperitīvs Cremant de Bourgogne "La Croix", uzkodām un zivs ēdieniem lieliski piestāvēs spāņu Verdejo un itāļu Chardonnay, bet pie sātīgākiem ēdieniem iesakām tradicionālos sarkanos vīnus no Francijas, Itālijas un Spānijas.
Cena:
110 00
Pudeles: 6 gab.