Signes Meirānes rudens izvēle
155 00

Signes Meirānes rudens izvēle

Rudenī nav nekā labāka par ceptiem, sautētiem, tvaicētiem un dažādos veidos pagatavotiem dārzeņiem. Ar garšvielām, vienmēr ziemīgo rozmarīnu, kanēli, krustnagliņām vai kādu citu garšaugu, kas padara ēdienu neaizmirstamu un aromātus, kuri izplatās pa māju, dievīgus. Kamēr tiek gatavoti bumbieri, tā vien gribas tos izcelt no katla, lai apēstu, pirms deserts gatavs. Vista, lēnām cepoties, veido kraukšķīgu ādiņu, kamēr selerija no izteikti kraukšķīgas pārvēršas par maigu un uz mēles kūstošu baudu. Balzamiko, eļļa, garšaugi, siers un vīns.

Vakariņām ar draugiem, malkojot vīnu, nebūt nav jābūt sarežģītām. Pietiek ar lielisku buratu, kas pasniegta ar harisas mērci un grauzdētiem riekstiem. Kā uzkoda noder tvaicētu kartupeļu salāti ar artišokiem eļļā un daudz aitas piena siera (ja iespējams, izvēlies to, kas ar trifelēm). Par īstu atradumu uz galda var kļūt selerija un ķirbis, tieši tāpat kā bioloģiski audzēta vista un bumbieri. Tik vienkārši. Un, protams, vīns.

Sūtot šo komplektu, Jūs saņemsiet rūdens recepšu grāmatiņu no Signes
1
Pudeles:  6 gab.

Citi vīna seti

Visi vīna seti
Aromātiski, viegli un vasarīgi atspirdzinoši rozā vīni rada patīkamu satraukuma sajūtu pateicoties savai krāsai un lieliskajai garšu buķetei. Taču ne visi rozā vīni ir vienādi un daudzi no tiem spēj pārsteigt ar savu garšu dziļumu un bagātību. Šajā komplektā ir iekļauti dažādu stilu vīni visdažādākos rozā krāsas toņos.
Cena:
120 00
Pudeles: 6 gab.
Ilgojaties pēc Itālijas? Pagatavojiet pastu, ielejiet glāzē nedaudz vīna no mūsu Itālijas vīnu komplekta un Dolče Vita gatava! Pastai paredzēto vīnu komplektā iekļāvām sešus aromātiskus un spilgtus vīnus. Pastai ar jūras veltēm vai vistu piestāvēs divi atspirdzinoši baltie vīni no Pinot Grigio un Arneis šķirņu vīnogām. Tradicionālais sarkanais vīns Chianti Rufina ar ķiršu un melleņu aromātu, piesātinātais Toskānas vīns no Syrah vīnogu šķirnes ar rozīņu un ķiršu notīm, ogainais Valpolicella Classico ar garšvielu notīm un rozā Alfa Tauri ar atspirdzinošu sarkano ogu garšu lieliski papildinās jebkuru pastu. Šo vīnu līdzību atklāsiet tikai, ja pagaršosiet.
Cena:
130 00
Pudeles: 6 gab.