Gaļas sets
110 00

Gaļas sets

Šajā komplektā ir iekļauti seši dažādu stilu sarkanie vīni no Spānijas, Itālijas un Francijas. Iepazīstiet vecos Garancha šķirnes vīnogulājus no Spānijas, Merlot no Bordo, Tempranillo no Spānijas, franču Cabernet Franc no Luāras ielejas, kā arī vieglo Valpolicella vīnu no Veneto reģiona Itālijā un Lirac no Ronas ielejas Francijā. Visi šie vīni ir paredzēti sātīgām vakariņām ar gaļu un garastāvokļa uzlabošanai lietainos vakaros. Ir ļoti labi, ja šāds komplekts ir mājās. Visādam gadījumam!
1
Pudeles:  6 gab.

Citi vīna seti

Visi vīna seti
Manas attiecības ar vīnu šajā dzīves posmā ir pavisam vienkāršas. Es tos baudu, sākot no izvēles veikalā līdz malkām glāzē. Vīnam, kuru es baudu ir jābūt stāstam un tas lielākoties nav lielas darītavas vīns. Tā pamatā ir ģimene, apvienojušies draugi vai mantojumā nodota darītava, kuras galvenais uzdevums ir (protams, papildus tam, ka biznesam ir jāpelna nauda) radīt vīnu caur daudz interesantāku prizmu gan pašiem sev, gan man kā cilvēkam, kas to baudīs. Lai tas ir ne tikai dzēriens, ko dzert, bet dzēriens ar stāstu - īpaša augsne, neparastas vīnogas vai to kombinācijas. Man ir svarīgi gan tas no kurienes vīns ir nācis un, pēdējā laikā, arī tas, ka tas ir bioloģisks, biodinamisks, oranžs, dabīgs utt. Tāpēc viens no man mīļiem veikaliem, kurā iegādāties vīnu, ir Noble wine. Es cienu to, kā viņu vīnu sortimenta pamatā ir dzēriens kurš ir ar dvēseli, sākot no ikdienas vīna līdz retam šampanietim īpašajām dienām.
Cena:
130 00
Pudeles: 6 gab.
Šo saulaino un atsvaidzinošo komplektu izveidojām no vīniem, kam raksturīgi spilgti aromāti ar augļu notīm. Aromātiskais un sulīgais Riesling, baltais vīns G de Guiraud no Francijas ar tropisko augļu notīm, maigais Pinot Blanc no Austrijas, ziedu notīm bagātais Soave no Itālijas un Albarino no Spānijas ar Atlantijas okeāna aromātu. Šo augļu buķeti lieliski papildinās rozā vīns ar ogu notīm no Toskānas. Baudiet vasaras aromātu!
Cena:
120 00
Pudeles: 6 gab.