Gaļas sets
84 90

Gaļas sets

Veģetāriešiem šeit darīt nav ko! Izlase ir veidota domājot par gaļu un ir paredzēta tiem, kas mīl gaļu! Spēcīgās Garnacha vīnogas ir piemērotas dažādām gastronomiskām kombinācijām, bet vislabāk tās sader ar lēni ceptu cūkgaļu vai jēra gaļu, kā arī sulīgiem cepešiem. Cotes Du Rhone ir brīnišķīgi piemērots ne pārāk taukainai gaļai – veidosies lieliska kombinācija ar vistu, cāli vai mūsu reģionā mazāk populāro balodi. Sulīgas Valpolicella Classico būs tieši reizē ar svaigu karpačo un klasisko steiku, pīles krūtiņu un liellopu gaļu terijakī mērcē! Īsts universālais kareivis! Pēdējais izlases dalībnieks, kareivīgais La Dame Rousse, sevī apvieno Syrah un Grenache. Jau aromāts vien raisīs asociācijas ar asiem dūmiem un ceptām sarkanajām ogām, un šādu sākumu ir iespējams turpināt tikai kopā ar uz grila pagatavotu steiku vai šašliku.
Pudeles:  5 gab.

Citi vīna seti

Visi vīna seti
Šī vīna izlase ne tikai lieliski izskatīsies uz rūtaina galdauta un piknika groza fona, bet arī iepriecinās ar piesātinātu, bet patīkami neuzkrītošu garšu. Iesāksim pikniku ar eļļaino Riesling Haus Klosterberg, kura aromātā ir jūtamas benzīna notis, un turpināsim ar graciozo spāni Chardonnay Aragon. Tālāk no baltajiem vīniem pāriesim uz spirdzinošo rozā vīnu La Dame Rousse no Dienvidu Ronas, kas satur īrisu krāsā, aromātā un garšā! Spēcīgāku vīnu mīļotājiem mēs piemeklējām saules apdedzināto Primitivo, kura devīze ir "augļi un vēlreiz augļi"! На окончание (а может всё таки начало?!) пикника два игристых. Кремовый Cremant De Bourgogne - шампанское по духу, но не просихождению, задаст тон, а любимец дам Prosecco, кстати в этот раз натуральный, позволит плавно перевести пикник в ужин или вечеринку!
Cena:
95 00
Pudeles: 6 gab.
Šajā izlasē ir iekļauti trīs pavisam dažādi Chardonnay. Intensīvais Pjemontas pārstāvis L'Angelico sākumā iemidzinās jūs ar patīkamo svaigi ceptas maizes ar sviestu aromātu, bet tālāk ieņems jūsu garšas kārpiņas spraigā uzbrukumā – ir grūti pretoties tik sulīgai persiku un citrusaugļu garšai! Mūsu nākamais varonis no Chassagne Montrachet darbojas pretēji – balto ziedu maigās notis, medus un bumbieri aromātā maigi pārvēršas par augļiem un svaiguma pilnu, krēmīgu garšu. Pēdējā Chardonnay pietura ir Remi Jobard izgatavotais Meursault 1er. Vai atceraties tikko noslaucītas tāfeles smaržu skolā? Ja nē, tad šis Chardonnay atsvaidzinās atmiņas un papildinās tās ar vieglām laima un svaigas eļļas notīm. Skola nekad nav smaržojusi tik aizraujoši! Vai zinājāt, ka 20. gada sākumā Riesling vīni maksāja vairāk nekā lieliskais Bordo piecinieks? Wehlener Sonnenuhr Spatlese no čaklā Markusa Moltora to lieliski pierāda. Aromāts jūs sagaida ar mitra slānekļa svaigumu un apbur ar vaska, sulīga laima un nobrieduša ābola notīm, kas ir jūtamas arī garšā, ko papildina viegls citrona mizas skābums. Tieši tik, lai pateiktu "Oho!".
Cena:
198 50
Pudeles: 4 gab.