Gaļas sets
110 00

Gaļas sets

Šajā komplektā ir iekļauti seši dažādu stilu sarkanie vīni no Spānijas, Itālijas un Francijas. Iepazīstiet vecos Garancha šķirnes vīnogulājus no Spānijas, Merlot no Bordo, Tempranillo no Spānijas, franču Cabernet Franc no Luāras ielejas, kā arī vieglo Valpolicella vīnu no Veneto reģiona Itālijā un Lirac no Ronas ielejas Francijā. Visi šie vīni ir paredzēti sātīgām vakariņām ar gaļu un garastāvokļa uzlabošanai lietainos vakaros. Ir ļoti labi, ja šāds komplekts ir mājās. Visādam gadījumam!
1
Pudeles:  6 gab.

Citi vīna seti

Visi vīna seti
Šokolāde, tāpat kā vīns, ir teuāru bērns. Abi produkti ir izgatavoti no izejvielām, kuras audzē tikai noteiktos reģionos. Tas bieži tiešā veidā ietekmē viņu garšas īpašības un saderību savā starpā.

Tajā pašā laikā no diviem cilvēces mīļākajiem produktiem - vīna un šokolādes - veidojas fantastiska garšu kombinācija. Mēs Jums varam ieteikt, kuru šokolādi izvēlēties pie vīna, lai atklātu jaunas garšas un radītu neaizmirstamu iespaidu.

Komplektā ir 6. gab. šokolādes tafelītes
Cena:
125 00
Pudeles: 5 gab.
Aromātiski, viegli un vasarīgi atspirdzinoši rozā vīni rada patīkamu satraukuma sajūtu pateicoties savai krāsai un lieliskajai garšu buķetei. Taču ne visi rozā vīni ir vienādi un daudzi no tiem spēj pārsteigt ar savu garšu dziļumu un bagātību. Šajā komplektā ir iekļauti dažādu stilu vīni visdažādākos rozā krāsas toņos.
Cena:
120 00
Pudeles: 6 gab.