• Sarkanvīns
    Sarkanvīns
Vīns • Tradition Cotes du Rhone • Domaine de la Janasse • Noble Wine • Côtes du Rhône
17 00
Ronalds Pētersons, "Noble Wine" someljē
"Aromātā jūtamas svaigu gatavu sarkano ogu, piparu un upeņu notis. Garšā vīns ir intensīvs, sulīgs un augļains. Tanīni ir samtaini un pēcgarša ir noturīga."
1

"Tradition" Cotes du Rhone

Vīndarīšanā izmanto 50% Grenache, 20% Syrah, 10% Mourvèdre, 15% Carignan un 5% Cinsault vīnogas. 80% ķekaru tiek noņemti kātiņi. Macerācija notiek 12 līdz 15 dienas, bet noturēšana - 6 līdz 9 mēnešus nerūsējošā tērauda mucās.
Cinsault, Grenache, Mourvèdre, Syrah
Pudele: 0.75 L
Ir noliktavā: 6+ pudeles
6 pudeles kartona kastē

Domaine de la Janasse

Vīndarītavu Domaine de la Janasse 1973. gadā nodibināja Emē Sabons (Aimé Sabon). Tagad stafeti pārņēmuši viņa bērni, Kristofs un Izabella Saboni (Christophe, Isabelle Sabon). Strādājot tandēmā, brālis un māsa turpina paveikt lielas lietas; viņu aprūpē ir 80 hektāru plaši vīnadārzi, kas izkaisīti vairāku apelāciju teritorijās: Châteauneuf-du-Pâpe, apelācijas apgabala ziemeļaustrumos, precīzāk ‒ Kurtezonas komūnā, Côtes du Rhône un Côtes-du-Rhône-Villages, tāpat arī aizsargātās ģeogrāfiskās norādes Principauté-d'Orange apgabalā. Vīndarītava ražo arī vin de table klases vīnu. Grenache gatavošanai tiek izmantotas betona tvertnes, bet vīnam no Syrah un Mourvèdre šķirņu vīnogām ‒ ozolkoka mucas. Citiem vārdiem, viss norit samērā tradicionāli. Iespaidīga ir pašu izejmateriālu kvalitāte, un kaut vai šī iemesla dēļ, pat nerunājot par Sabonu neapstrīdamo meistarību un skaidri nospraustajiem vīndarītavas mērķiem, izplatītāji un mazumtirgotāji labprāt iekļauj šos lieliskos vīnus savos sarakstos.

Izvēlieties vīnu sev

Vērtība:  €
Gadi:
Izmantojiet šo rīku izvēlei vai ievadiet ciparus manuāli
Izmantojiet šo rīku izvēlei vai ievadiet ciparus manuāli