• Sarkanvīns
    Sarkanvīns
Vīns • Mercurey Rouge • Château de Chamirey • Noble Wine • Bourgogne, Côte Chalonnaise
35 00
Ronalds Pētersons, “Noble Wine” someljē
"Aromātā jūtamas tumšo ķiršu un aveņu notis ar melnzemes un dūmu niansēm. Garša ir izteikti augļaina ar upeņu un ķiršu niansēm. Tanīni ir aktīvi, bet gatavi. Pēcgarša ir ilga un intensīva."
1

Mercurey Rouge

Mālaina kaļakmens augsne, kurā dominē kaļakmens. 3 Premier Cru vīna dārzu vīni tiek sajaukti ar ciematu vīniem (Sazennay, Champs Martins un Clos Levêque). Vīnogas novāc a rokā, rūpīgi atlasa un noņem no ķekariem. Notiek macerācija, un alkoholiskā fermentācija ilgst 15 līdz 18 dienas tvertnēs ar rūpīgi kontrolētām temperatūrām un piegeage. Noturēšana notiek 10 mēnešu ozolkoka mucās, no kurām 15-20% ir jaunas. Malolaktiskā fermentācija tiek 100% izieta.
Pinot Noir
Ieteicamais laiks vīna atvēršanai: 2018-2026
Pudele: 0.75 L
Ir noliktavā: 6+ pudeles
6 pudeles kartona kastē

Château de Chamirey

Château de Chamirey vīna dārzi plešas labākajos Mercurey teruāros, aptverot 37 hektārus, no kuriem 15 ir Premier Cru. Baltvīni ir svaigi, dzīvīgi un ar lielisku balansu, kas vislabāk atklājas spēcīgajā "La Mission" Premier Cru, savukārt no sarkanvīniem ir neiespējami atturēties - tiem piemīt zīdaina tekstūra un augļainums, kurā īpaši izceļas ķirši. Ražu novāc ar rokām un pirms novietot tvernēs rūpīgi atlasa, lai nepieļautu nevienas bojātas ogas klātbūtni. Noturēšana tvertnēs ir ilga un tiek dalīta pirmsfermentācijas macerācijā, macerācijā un pēcfermentācijas macerācijā. Vīni iegūst briedumu ozolkoka mucās (aptuveni 18 mēnešus), no kurām ceturdaļa tiek iepirktas jaunas katru gadu. Château de Chamirey komanda demonstrē īpašu rūpību un uzmanību detaļām ne tikai galaproduktos, bet arī vīna vinifikācijā un noturēšanā.

Izvēlieties vīnu sev

Vērtība:  €
Gadi:
Izmantojiet šo rīku izvēlei vai ievadiet ciparus manuāli
Izmantojiet šo rīku izvēlei vai ievadiet ciparus manuāli