• Baltvīns
    Baltvīns
Vīns • Mercurey 1er Cru
52 00
Ronalds Pētersons, “Noble Wine” someljē
"Aromātā jūtamas citrusu, negatavu persiku un minerālu notis. Garša ir eļļaina ar intensīvu laima un kaļķa noti. Pēcgarša ir ilga un intensīva. Sulīgs un labi strukturēts vīns."
1

Mercurey 1er Cru "La Mission"

Šis Premier Cru monopols atrodas austrumos netālu no Clos du Roi, uz kaļakmens un akmeņainas terases. Vīnogas novāc ar rokām, šķiro un spiež ar pneimatisko presi. Alkoholiska fermentācija un noturēšana notiek ozolkoka mucās, no kurām 30% ir jaunas. Malolaktiskā fermentācija tiek 100% izieta.
Chardonnay
Ieteicamais laiks vīna atvēršanai: 2016-2022
Pudele: 0.75 L
Ir noliktavā: 6+ pudeles
6 pudeles kartona kastē

Château de Chamirey

Château de Chamirey vīna dārzi plešas labākajos Mercurey teruāros, aptverot 37 hektārus, no kuriem 15 ir Premier Cru. Baltvīni ir svaigi, dzīvīgi un ar lielisku balansu, kas vislabāk atklājas spēcīgajā "La Mission" Premier Cru, savukārt no sarkanvīniem ir neiespējami atturēties - tiem piemīt zīdaina tekstūra un augļainums, kurā īpaši izceļas ķirši. Ražu novāc ar rokām un pirms novietot tvernēs rūpīgi atlasa, lai nepieļautu nevienas bojātas ogas klātbūtni. Noturēšana tvertnēs ir ilga un tiek dalīta pirmsfermentācijas macerācijā, macerācijā un pēcfermentācijas macerācijā. Vīni iegūst briedumu ozolkoka mucās (aptuveni 18 mēnešus), no kurām ceturdaļa tiek iepirktas jaunas katru gadu. Château de Chamirey komanda demonstrē īpašu rūpību un uzmanību detaļām ne tikai galaproduktos, bet arī vīna vinifikācijā un noturēšanā.

Izvēlieties vīnu sev

Vērtība:  €
Gadi:
Izmantojiet šo rīku izvēlei vai ievadiet ciparus manuāli
Izmantojiet šo rīku izvēlei vai ievadiet ciparus manuāli