• Baltvīns
    Baltvīns
Vīns • Côte de Nuits-Villages Blanc • Domaine Gille • Noble Wine • Bourgogne
20 30
Ronalds Pētersons, “Noble Wine” someljē
"Aromātā jūtamas gatavu persiku, balto ziedu un grauzdētas maizes notis. Garša ir ļoti delikāta, sulīga ar persiku un citrusu niansēm. Svaiga, ilga pēcgarša."
-30%
Atlaide 30%

Côte de Nuits-Villages Blanc

1950. gadā tika iestādīti 4 hektāri vīnogulāju, blīvumā 10000 stādi uz hektāru. Ražas daudzums ir 48 hl/ha. Nogāze ir slīpumā uz Rietumiem, kur ir daudz saule, pateicoties šim novietojumam vīnogai ir skaista zelta krāsa, balto ziedu un lazdu riekstu aromāts. Lai pierādītu sevi pilnīgāk, šim vīnam ir vajadzīgs vairāk laika pavadītpudelē un nobriest, nekā citiem Burgundijas vīniem no Pinot Noir šķirnes pašas šķirnes.
Chardonnay
Pudele: 0.75 L
12 pudeles kartona kastē

Domaine Gille

Īpašums ticis nodots no tēva dēlam, un tā lielums attiecīgi ir mainījies gan pērkot, gan pārdodot, gan mantojumu un laulību rezultātā. Vīna darīšanā tiek sekots Burgundijas tradīcijām. Ražu novāc ar rokām, bet vīna darīšana notiek senās, atjaunotās koka mucās. Šī brīža īpašnieks Pierre Gille strādāja kā Air France pilots 30 gadus, līdz atgriezās pie īpašuma pārvadīšanas, un viņa dēls Matthieu Gille drīz sekos tēva pēdās, kļūstot par privāto lidaparātu pilotu. Tāpeč nav nekādu šaubu - Gille ģimenei patīk riskēt!

Izvēlieties vīnu sev

Vērtība:  €
Gadi:
Izmantojiet šo rīku izvēlei vai ievadiet ciparus manuāli
Izmantojiet šo rīku izvēlei vai ievadiet ciparus manuāli