• Sarkanvīns
    Sarkanvīns
Vīns • Château Pedesclaux Pauillac AOC Fleur de Pédesclaux • Château Pedesclaux
36 50
Ronalds Pētersons, “Noble Wine” someljē
"Aromātā jūtamas grafīta, dūmu, kazeņu un kafijas notis. Garšā vīns ir vidējas miesas būves ar tumšo plūmju un kazeņu niansēm. Tanīni ir apaļi."
1

Château Pedesclaux Pauillac AOC Fleur de Pédesclaux

Vīns tiek darīts no 50% Cabernet Sauvignon, 45% Merlot un 5% Cabernet Franc. Vīnogulāju vidējais vecums ir 35 gadi. Vīnu notur ozolkoka mucās 12 mēnešus, no kurām 33% ir jaunas.
Cabernet Franc, Cabernet Sauvignon, Merlot
Pudele: 0.75 L
Ir noliktavā: 6+ pudeles
6 pudeles kartona kastē

Château Pedesclaux

Château Pédesclaux, viena no apelācijas Pauillac mazāk pazīstamajām vīna muižām, atrodas lieliskā vietā ‒ līdzās vīndarītavām Mouton Rothschild un Pontet-Canet. Īpašuma vēsture aizsākās 19. gadsimta sākumā, kad Irbēns Pedesklo (Urbain Pédesclaux), pazīstams tirgonis no Bordo, iegādājās vairākus vīnadārzus, kas pēc revolūcijas bija nonākuši pārdošanā, un 1810. gadā lika pamatus jaunai vīndarītavai ‒ zīmīgs notikums, kas simbolizēja buržuāzijas ienākšanu līdz tam aristokrātu pārvaldītajā Medokā. Irbēns Pjērs Pedesklo ķērās pie savas vīndarītavas reputācijas veidošanas. 1855. gadā, kad notika lielā Bordo reģiona vīnu klasifikācija, Château Pédesclaux ierindojās starp 5ème Cru jeb piektās kvalitātes klases vīndarītavām. 2009. gadā to iegādājās Fransuāza un Žakī Lorenzetī (Françoise, Jacky Lorenzetti). Dažu turpmāko gadu laikā pāris nopirka vairākus jaunus zemes gabalus, gandrīz divkāršojot vīna muižas zemes īpašumus ‒ no 26 līdz 50 hektāriem. Vīnadārzos tika ieguldīts ievērojams darbs, pētot augsni un atjaunojot vīnogulājus. 2014. gadā, kad vīnadārza pārveidošana bija pilnībā pabeigta, Château Pédesclaux atšķīra jaunu lappusi, uzbūvējot iespaidīgu jaunu vinifikācijas ēku, kurā vīna pārliešanā tiek izmantots tikai gravitācijas spēks (chai gravitaire), un jaunus modernus vīna pagrabus.

Izvēlieties vīnu sev

Vērtība:  €
Gadi:
Izmantojiet šo rīku izvēlei vai ievadiet ciparus manuāli
Izmantojiet šo rīku izvēlei vai ievadiet ciparus manuāli