• Sarkanvīns
    Sarkanvīns
Vīns • Château Meyney Saint-Estèphe AOC • Château Meyney • Noble Wine
58 00
Ronalds Pētersons, “Noble Wine” someljē
"Aromātā jūtamas lakricas, aveņu ievārījuma, sarkano plūmju un kafijas notis. Garšā vīns ir vidējas miesas būves ar svaigu ķiršu, upeņu un kazeņu niansēm. Tanīni ir aktīvi, krītaini."
1

Château Meyney Saint-Estèphe AOC

Vīns tiek darīts no 61% Cabernet Sauvignon un 26% Merlot, 10% Petit Verdot и 3% Cabernet Franc. Vīnu notur ozolkoka mucās līdz 12 mēnešiem, 40% mucu ir jaunas.
Cabernet Franc, Cabernet Sauvignon, Merlot, Petit Verdot
Pudele: 0.75 L
Ir noliktavā: 3 pudeles
6 pudeles kartona kastē

Château Meyney

Château Meyney atrodas apelācijas St-Estèphe apgabalā un pieder vīndarītavai Domaine Cordier. 49 hektārus lielais īpašums vidēji ražo 30 000 kastes gadā. Apstākļi šajos vīnadārzos, kas izvietoti apelācijas austrumu daļā, kaimiņos vīna muižai Château Montrose, ir līdzīgi tiem, kādus bauda Medokā: tas ir piejūras klimats, kurā regulētāja lomu kopīgiem spēkiem veic Žirondas grīva un Biskajas līcis, bet piekrastes priežu meži pasargā vīnogulājus no rietumu un ziemeļrietumu vējiem. Meyney vīnadārzi (70% Cabernet Sauvignon, 24% Merlot, 4% Cabernet Franc, 2% Petit Verdot) stādīti mālaini grantainā augsnē. Vinifikācijas process ietver 15 mēnešu nogatavināšanu koka mucās (30% no tām ‒ jauna ozolkoka). Meyney ir Cru Bourgeois klases vīndarītava.

Izvēlieties vīnu sev

Vērtība:  €
Gadi:
Izmantojiet šo rīku izvēlei vai ievadiet ciparus manuāli
Izmantojiet šo rīku izvēlei vai ievadiet ciparus manuāli