• Destilāti
    Destilāti
Vīns • Calvados Pays d`Auge AOC Reserve Ancestrale • Roger Groult • Noble Wine • Calvados
376 00
"Aromātā kalvados ir augļains svaigs ar ābolu kūkas un krējuma niansēm. Garša ir maiga un zīdaina ar riekstu, piparmētru un ābola niansēm." - Ronalds Pētersons, "Noble Wine" someljē
1

Calvados Pays d`Auge AOC "Reserve Ancestrale"

Reserve Ancestrale ir Groult nama visilgak noturētais kalvadoss. Noturēts un jauks mucās, kuras ir piederējušas Pierre Groult (1830-1918). Šajā kalvadosā tiek izmantots vecākais eaux-de-vie, kurš ir pieejams nama pagrabā un pārsteigs ar savu maigumu, garšvielu un "tarte tatin" niansēm. Ļoti limitēts, lai saglabātu vecu kalvadosu rezerves namā.
Pudele: 0.7 L
Ir noliktavā: 1 pudele
1 pudele kartona kastē

Roger Groult

Jean-Roger Groult ir viens no izcilākajiem šī reģiona kalvadosa destilētājiem. Nams ir novietos pašā Pays d`Auge reģiona sirdī un šeit jau piektajā paaudzē tiek destilēts kalvados cienot tradīcijas. Vēsture sākas 18 g.s. ar ģimenes ierašanos skaistajā “Clos de la Hurvanière” fermā Pays d`Auge pakalnos. Dažas dekādes vēlāk Pierre Groult (1830-1918) izlēma sākt destilēt savu sidru un noturēt spirtus ozolkoka mucās, tā radās kalvados Groult. Groult namam pieder 23 ha ābolu dārzu ar vairāk nekā 5600 kokiem no 30 dažādām ābolu šķirnēm. Nams netic ražas gadu kalvadosiem, tāpēc jauc dažādu ražas gadu destilātus, lai iegūtu kompleksitāti savos dzērienos. Nams izmanto solera sistēmu dzēriena noturēšanai, mucas nekad nav tukšas. Tas dod iespēju gadu no gada ražot konstantu stilu un sniegt konstantu kvalitāti.

Izvēlieties vīnu sev

Vērtība:  €
Gadi:
Izmantojiet šo rīku izvēlei vai ievadiet ciparus manuāli
Izmantojiet šo rīku izvēlei vai ievadiet ciparus manuāli