• Destilāti
    Destilāti
Vīns • Calvados Pays d`Auge AOC 8 ANS d`Age • Roger Groult • Noble Wine • Calvados
61 00
"Aromātā kalvados ir augļains, svaigs ar zaļo ābolu un krējuma niansēm. Garša ir maiga un zīdaina ar riekstu, kanēļa un ābola niansēm." - Ronalds Pētersons, "Noble Wine" someljē
1

Calvados Pays d`Auge AOC "8 ANS d`Age"

Šajā kalvadosā, kurš minimāli ir noturēts 8 gadus franču ozolkoka mucās, jūs sajutīsiet jauna destilāta auglīgumu un svaigumu. Silts ābola pīrāga, kanēļa, vaniļas aromāti ir ilgās izturēšanas rezultāts.
Pudele: 0.7 L
Ir noliktavā: 6 pudeles
1 pudele kartona kastē

Roger Groult

Jean-Roger Groult ir viens no izcilākajiem šī reģiona kalvadosa destilētājiem. Nams ir novietos pašā Pays d`Auge reģiona sirdī un šeit jau piektajā paaudzē tiek destilēts kalvados cienot tradīcijas. Vēsture sākas 18 g.s. ar ģimenes ierašanos skaistajā “Clos de la Hurvanière” fermā Pays d`Auge pakalnos. Dažas dekādes vēlāk Pierre Groult (1830-1918) izlēma sākt destilēt savu sidru un noturēt spirtus ozolkoka mucās, tā radās kalvados Groult. Groult namam pieder 23 ha ābolu dārzu ar vairāk nekā 5600 kokiem no 30 dažādām ābolu šķirnēm. Nams netic ražas gadu kalvadosiem, tāpēc jauc dažādu ražas gadu destilātus, lai iegūtu kompleksitāti savos dzērienos. Nams izmanto solera sistēmu dzēriena noturēšanai, mucas nekad nav tukšas. Tas dod iespēju gadu no gada ražot konstantu stilu un sniegt konstantu kvalitāti.

Izvēlieties vīnu sev

Vērtība:  €
Gadi:
Izmantojiet šo rīku izvēlei vai ievadiet ciparus manuāli
Izmantojiet šo rīku izvēlei vai ievadiet ciparus manuāli