• Šampanietis
    Šampanietis
Vīns • Brut Tradition • Diebolt Vallois • Noble Wine • Champagne
38 00
"Aromātā jūtamas izteiktas svaiga zaļa ābola, medus un minerālas notis. Garšā jūtamas sulīga zaļā ābola notis un patīkams citrona mizas rūgtums. Vīns ir intensīvs un paredzēts ikdienas lietošanai."
1

Brut Tradition

Līdzsvarots šampanietis, ideāls kā aperitīvs. Vīns tiek veidots no 40% Chardonnay, 30 - 40% Pinot Noir un 20 - 30% Pinot Meunier. Vīnogas ir ievāktas no dažādiem terroir, kuri pieder vīna namam. Fermentācija notiek termoregulējamās tvertnēs. Cukura daudzums vīnā ir 6-8 g/l.
Chardonnay, Pinot Meunier , Pinot Noir
Ieteicamais laiks vīna atvēršanai: 2014-2020
Pudele: 0.75 L
Ir noliktavā: 6+ pudeles
6 pudeles kartona kastē

Diebolt Vallois

Diebolt-Vallois šampanieša nams atrodas Cramant ciematā "Côte des Blancs" - šeit atrodamā krītainā augsne padara to par ideālu Chardonnay vīnu mājvietu. Šis noteikti ir viens no skaistākajiem Šampaņas reģiona teruāriem un "blanc de blancs" šampaniešu valstība. 1978. gadā īpašumā notika vērienīgas pārmaiņas - tas tika palielināts, kā arī tika veidoti jauni pagrabi un vīna darītava. Diebolt-Vallois dārzi plešas 11 hektāru platībā, no kuriem lielākā daļa atrodas Cramant un Cuis ciematos, kas ietilpst Grand Cru un Premier Cru klasifikācijā. Dārzos tiek stādīta tikai Chardonnay vīnoga. Īpašumu papildina dārzi Montagne de Reims un Côte de Bar apvidos, kur tiek stādītas Pinot Noir un Pinot Meunier vīnogas. Vīna dārzi atrodas uz nogāzēm, kas paveras austrumu-dienviduaustrumu virzienā, kas īpaši piemērots Chardonnay audzēšanai, sniedzot šampanietim spēku un bagātu tekstūru. Vīnogas novāc ar rokām, pie tam vīnogas no katras dārza daļas tiek novāktas atsevišķi un arī vinificētas atsevišķi. Ražas presēšanai izmanto vai nu tradicionālo vertikālo presi vai dara to pneimatiski. "Blanc de blancs" vīniem izmanto tikai pirmā spieduma sulu. Atkarībā no vīna, fermentācija notiek vai nu temperatūras kontrolētās tvertnēs vai arī koka mucās. Malolaktiskā fermentācija notiek visiem vīniem, izņemot Fleur de Passion, kas ir mājas prestižākais cuvee.

Izvēlieties vīnu sev

Vērtība:  €
Gadi:
Izmantojiet šo rīku izvēlei vai ievadiet ciparus manuāli
Izmantojiet šo rīku izvēlei vai ievadiet ciparus manuāli