• Šampanietis
    Šampanietis
Vīns • Brut Prestige Blanc de Blanc • Diebolt Vallois • Noble Wine • Champagne
46 00
Ronalds Pētersons, “Noble Wine” someljē
"Elegants šampanietis kas sniedz cidoniju, sviesta un kokosriekstu notis aromātā. Garša ir eleganta, apaļa ar ilgu, izteiktu pēcgaršu. Piesātināts un perfekti stukturēts šampanietis."
90+
Hight rate
1

Brut Prestige Blanc de Blanc

Blanc de Blancs Prestige ir izgatavots tikai no Chardonnay šķirnes. Vīnogas tiek novāktas Grand Cru ciematos Côte des Blancs. Terroirs: Cramant, Chouilly un Le Mesnil s / Oger - visi šie ciemi sastāv tikai no vīnogulājiem kategorijā Grand Cru. Augsne satāv no krīta, pārklāta ar kārtiņu kaļķainas augsnes. Vīna dārzi ir novietoti uz austrumiem-dienvidaustrumiem. Fermentācija notiek nerūsējošā tērauda tvertnēs ar temperatūras kontroli. Vīnu maisījumā izmanto trīs dažādus ražas gadus, kas tika uzglabāti ozolkoka mucās. Noturētie vīni piešķir šampanietim bagātāku, apaļāku garšu. Cukura daudzums vīnā 8,6 g/l.
Pudele: 0.75 L
Ir noliktavā: 6+ pudeles
6 pudeles kartona kastē

Diebolt Vallois

Diebolt-Vallois šampanieša nams atrodas Cramant ciematā "Côte des Blancs" - šeit atrodamā krītainā augsne padara to par ideālu Chardonnay vīnu mājvietu. Šis noteikti ir viens no skaistākajiem Šampaņas reģiona teruāriem un "blanc de blancs" šampaniešu valstība. 1978. gadā īpašumā notika vērienīgas pārmaiņas - tas tika palielināts, kā arī tika veidoti jauni pagrabi un vīna darītava. Diebolt-Vallois dārzi plešas 11 hektāru platībā, no kuriem lielākā daļa atrodas Cramant un Cuis ciematos, kas ietilpst Grand Cru un Premier Cru klasifikācijā. Dārzos tiek stādīta tikai Chardonnay vīnoga. Īpašumu papildina dārzi Montagne de Reims un Côte de Bar apvidos, kur tiek stādītas Pinot Noir un Pinot Meunier vīnogas. Vīna dārzi atrodas uz nogāzēm, kas paveras austrumu-dienviduaustrumu virzienā, kas īpaši piemērots Chardonnay audzēšanai, sniedzot šampanietim spēku un bagātu tekstūru. Vīnogas novāc ar rokām, pie tam vīnogas no katras dārza daļas tiek novāktas atsevišķi un arī vinificētas atsevišķi. Ražas presēšanai izmanto vai nu tradicionālo vertikālo presi vai dara to pneimatiski. "Blanc de blancs" vīniem izmanto tikai pirmā spieduma sulu. Atkarībā no vīna, fermentācija notiek vai nu temperatūras kontrolētās tvertnēs vai arī koka mucās. Malolaktiskā fermentācija notiek visiem vīniem, izņemot Fleur de Passion, kas ir mājas prestižākais cuvee.

Izvēlieties vīnu sev

Vērtība:  €
Gadi:
Izmantojiet šo rīku izvēlei vai ievadiet ciparus manuāli
Izmantojiet šo rīku izvēlei vai ievadiet ciparus manuāli