• Sarkanvīns
    Sarkanvīns
Vīns • Bourgogne RB • Domaine Roger-Joseph Belland • Noble Wine • Bourgogne
24 50
Ronalds Pētersons, “Noble Wine” someljē
"Aromāts ir ļoti maigs ar gatavu aveņu, zemeņu un ķiršu notīm. Garša ir sulīga un vīnā ir jūtamas ķiršu, zemeņu un dūmu notis. Izcils vīns katrai dienai."
1

Bourgogne "RB"

Šis vīns ir dažādu cuvee sajaukums, kura pamatā ir Maranges un Chassagne Montrachet zemo nogāžu vīna dārzu produkcija. Lai akcentētu sarkano ogu aromātu un īpaši noapaļotos tanīnus, vīns tiek noturēts īpaši zemās temperatūrās. Reģionāls Burgundijas vīns ir labi dzerams jauns un var tikt noturēts vismaz 5 gadus. Vīns sasniedz bredumu pēc 1 gada noturēšanas franču ozolkoka mucās.
Pinot Noir
Ieteicamais laiks vīna atvēršanai: 2018-2023
Pudele: 0.75 L
Ir noliktavā: 6+ pudeles
6 pudeles kartona kastē

Domaine Roger-Joseph Belland

Roger-Joseph Belland vīndarītava pieder Belland ģimenei jau sestajā paaudzē. Vīna dārzi lielākoties novietoti labākajos Les Maranges, Santenay, Chassagne Montrachet, Puligny Montrachet, Meursault, Volnay un Pommard Premiers un Grands Crus teruāros. Ražu novāc pilnībā ar rokām, ļoti rūpīgi atlasot labākas vīnogas, kas vēlāk tiek pārvietotas ļoti mazās kastēs, lai nekas perfektās ogas nesabojātu. Macerācija un fermentācija, pateicoties modernajām tehnoloģijām, notiek ļoti zemās temperatūrās, lai radītu kompleksus, patīkami apaļus un augļainus vīnus. Pēc noturēšanas franču ozolkoka mucās, vīni tiek pildīti pudelēs turpat vīna namā.

Izvēlieties vīnu sev

Vērtība:  €
Gadi:
Izmantojiet šo rīku izvēlei vai ievadiet ciparus manuāli
Izmantojiet šo rīku izvēlei vai ievadiet ciparus manuāli