• Sarkanvīns
    Sarkanvīns
Vīns • Barolo Bricco Boschis • Cavalotto • Noble Wine • Piemonte, Barolo
83 00
Ronalds Pētersons, “Noble Wine” someljē
"Aromātā jūtamas tumšo ķiršu, melno ogu, vijolīšu un eikalipta nianses. Garša ir intensīva un sulīga ar tumšo ķiršu, riekstu un piparu notīm. Tanīni ir aktīvi un krītaini. Pēcgarša ir noturīga un eleganta."
1

Barolo Bricco Boschis

Vīna ražošanas reģions ir Castiglione Falletto pilsētas, Cru Boschis Bricco. Vīns tiek gatavots no 100% Nebbiolo vīnogu šķirnes vīna dārzos Punta Marcello un St Joseph. Vīnogulāju novietojums ir dienvidaustrumu, dienvidu, dienvidrietumu virzienā. Vinifikācija tiek veikta ar dabīgiem raugiem, piegeage notiek no 18 līdz 30 dienām. Nogatavināšana notiek tradicionālās ozolkoka mucās 3-3,5 gadus. Pirms laišanas tirgū vīnu notur pudelē no 6 mēnešiem līdz 1 gadam.
Nebbiolo
Ieteicamais laiks vīna atvēršanai: 2023-2033
Pudele: 0.75 L
Ir noliktavā: 6+ pudeles
6 pudeles kartona kastē

Cavalotto

Cavallotto īpašums atrodas Barolo apvidus sirī - Bricco Boschis. Cavallotto ģimene šeit saimnieko jau piektajā paaudzē un līdz šim tas vienmēr bijis ģimenes bizness. Šodien ar vīndarīšanu nodarbojas Laura un viņas brāļi Giuseppe un Alfio, abi enologi, pie tam vīns tiek ražots eksluzīvi tikai no pašu saudzētajām vīnogām. Augsne satur augstu māla procentu, kā arī unikālu baltā, dzeltenā un pelēkā merģeļa sajukumu, ko sadala smilšu slāņi. Vīniem piemīt izcila struktūra, kas labi piemērota ilgai noturēšanai, un to papildina saldi un nogatavojušies tanīni, piešķirot kompleksus un pilnus aromātus.

Izvēlieties vīnu sev

Vērtība:  €
Gadi:
Izmantojiet šo rīku izvēlei vai ievadiet ciparus manuāli
Izmantojiet šo rīku izvēlei vai ievadiet ciparus manuāli