• Sarkanvīns
    Sarkanvīns
Vīns • Barbaresco Rizzi • Rizzi • Noble Wine • Piemonte, Barbaresco
34 00
Ronalds Pētersons, “Noble Wine” someljē
"Aromātā jūtamas elegantas tumšo ķiršu, svaigu kazeņu, garšvielu un melnzemes notis. Garša ir sulīga ar žāvētu tumšo ogu un ķiršu notīm. Tanīni ir aktīvi un krītaini."
1

Barbaresco Rizzi

Barbaresco vīns tiek ražots no Nebbiolo vīnogām, kuras ir ievāktas Rizzi dārzā. Rizzi vīna dārzi ir plašs un piedāvā dažāda rakstura vīnogulājiem. Rizzi dārzs nenoliedzami ir viens no slavenākajiem Langhe reģionā. Augsne sastāv no balta merģeļa un māla. Vīnogujāji ir stādīti laika periodā no 1967.-2004. gadam. Vīnogu šķirne izmantota vīna ražošanā ir 100% Nebbiolo. Vīnogas ir novāktas ar rokām oktobra pirmajā pusē. Nogatavināšana notiek aptuveni 12-15 mēnešus 50Hl ozolkoka mucās, betona un tērauda tvertnēs 12 mēnešus, kā arī 3 gadus pudelē pirm izlaišanas.

Ieteicamais laiks vīna atvēršanai: 2019-2030
Pudele: 0.75 L
Ir noliktavā: 3 pudeles
6 pudeles kartona kastē

Rizzi

Vīndarītavu 1974. gadā savas ģimenes 18. gadsimta lauku īpašumos iekārtoja Ernesto Dellapiana. Uzaudzis ar dziļu mīlestību pret zemi un vīnkopību, viņš 1973. gadā nolēma pamest pilsētu (un ienesīgu papīra ražošanas biznesu), lai atgrieztos pie savas mūža mīlestības ‒ Langes apgabala un tā grūti apstrādājamajām kalnu nogāzēm. Gadu gaitā vīndarītavas saimnieks veltījis visus spēkus tam, lai paplašinātu un pilnveidotu savu kompāniju un tās produkciju gan kvantitātes, gan arī kvalitātes ziņā, panākot, ka tā ar saviem 36 hektāriem vīnadārzu kļūst par vienu no lielākajām, interesantākajām un neapšaubāmi nozīmīgākajām vīndarītavām Barbaresco vīna apvidiem. Pēdējos gados īpašniekam līdzās strādā arī Jole un Enriko Dellapianas (Jole, Enrico Dellapiana), Ernesto meita un dēls; viņi aktīvi iesaistījušies vīndarītavas darbā.

Izvēlieties vīnu sev

Vērtība:  €
Gadi:
Izmantojiet šo rīku izvēlei vai ievadiet ciparus manuāli
Izmantojiet šo rīku izvēlei vai ievadiet ciparus manuāli