Noble Wine žurnals par vīnu latviešu un krievu valoda
Magazine slider
Noble Wine žurnāls par vīnu latviešu un krievu valoda

Žurnāls par vīnu

 Jaunais žurnāla numurs ir klāt!

Visi raksti uzrakstīti, lappuses saplānotas un samaketētas, un jaunais žurnāla numurs sācis savu ceļu tipogrāfijas labirintos, lai jau aprīļa sākumā ieņemtu vietu Latvijas veikalu plauktos!

Jauna umura galvenā tēma – Burgundija, tās varenie vīni un ļaudis, ar kuriem mums laimējies iepazīties… Taču tas ne tuvu nav viss! Daži raksti veltīti līdz šim nebijušam konkursam par labāko vīna karti restorānos Baltijā, kas notika martā, apkalpošanas mākslu slavenajā lielveikalā Selfridges, restorānu kritiku un citām ne mazāk aizraujošām tēmām!

Mazliet par Noble Wine žurnālu...

Žurnāls Noble Wine ir pirmais Latvijā specializētais izdevums par vīnu latviešu un krievu valodā. Katrs mūsu žurnāla numurs ir unikāls ceļojums daudzveidīgajā vīna pasaulē, iepazīšanās ar dažādām kultūrām un cilvēkiem, kas ir saistīti ar vīna darināšanu.

Mēs mīlam un cienām vīnu, tāpēc Noble Wine žurnāla tapšanas gaitā sadarbojamies ar slaveniem latviešu un ārzemju someljē, vīndariem un vīna kritiķiem, restoratoriem un šefpavāriem, blogeriem un ceļotājiem - viss tādēļ, lai lakoniskā un pieejamā veidā mūsu lasītājiem objektīvi sniegtu informāciju par vīna jaunumiem, dalītos jaunās zināšanās un noderīgos padomos par vīna izvēli.

Žurnāls Noble Wine - viegli un gardi par vīnu!

Lejupielādējiet žurnāla aplikāciju viedtālruņiem un planšetēm:

Kur iegādāties žurnāla jauno numuru?

Žurnāla Noble Wine jaunāko numuru, kas veltīts Burgundijas vīniem, Jūs varat iegādāties mūsu veikalā Elizabetes ielā 23 vai galvenajos tirdzniecības tīklos Latvijā – Rimi (Super & Hypermarket), Maxima (XX & XXX), SKY, Narvesen un citos.