Noble Wine žurnals par vīnu latviešu un krievu valoda
Magazine slider
Noble Wine žurnāls par vīnu latviešu un krievu valoda

Žurnāls par vīnu

 Jaunais žurnāla numurs ir klāt!

Mēs ļoti priecājamies par iespēju paziņot, ka iznācis jaunais, nu jau septītais, žurnāla Noble Wine numurs! Šoreiz tā galvenā tēma veltīta vienam no varenākajiem pasaules vīna reģioniem – Bordo! Esam centušies jaunajā numurā iekļaut pašu svarīgāko un interesantāko par šī reģiona vīniem un kultūru! Bez tam varēsiet izlasīt aizraujošu rakstu par vintāžas šampaniešiem, salīdzināt vīnus no trim slaveniem reģioniem – Toskānas, Riohas un Bordo, kā arī citus, pilnīgi dažādu tēmu rakstus saistībā ar vīnu. 

Žurnālu varat saņemt mūsu veikalā Elizabetes ielā 23!

Mazliet par Noble Wine žurnālu...

Žurnāls Noble Wine ir pirmais Latvijā specializētais izdevums par vīnu latviešu un krievu valodā. Katrs mūsu žurnāla numurs ir unikāls ceļojums daudzveidīgajā vīna pasaulē, iepazīšanās ar dažādām kultūrām un cilvēkiem, kas ir saistīti ar vīna darināšanu.

Mēs mīlam un cienām vīnu, tāpēc Noble Wine žurnāla tapšanas gaitā sadarbojamies ar slaveniem latviešu un ārzemju someljē, vīndariem un vīna kritiķiem, restoratoriem un šefpavāriem, blogeriem un ceļotājiem - viss tādēļ, lai lakoniskā un pieejamā veidā mūsu lasītājiem objektīvi sniegtu informāciju par vīna jaunumiem, dalītos jaunās zināšanās un noderīgos padomos par vīna izvēli.

Žurnāls Noble Wine - viegli un gardi par vīnu!

Lejupielādējiet žurnāla aplikāciju viedtālruņiem un planšetēm:

Kur iegādāties žurnāla jauno numuru?