Kategorijas
Tags
Populārais:
Raksti par vīnu

Vīna ģeografija

Nemiera cēlāji no Jura reģiona

ceturtdiena, 2019. gada 13. jūnijs
Nemiera cēlāji no Jura reģiona

Pirmdiena. Dzestrā novembra rītā Noble Wine komanda nosēžas Ženēvas lidostā, lai apciemotu mazu reģionu, kuru no vienas puses norobežo Burgundija, no otras – Šveice. Vīna zinātāji šo reģionu apraksta gan ar labiem, gan ne tik glaimojošiem vārdiem. Katram sava taisnība, tāpēc izstāstīšu, kā Noble Wine gāja šajā unikālajā, dabas skatiem aizraujošajā reģionā.

Lasīt talāk

Skrējiens pēc vīna

otrdiena, 2019. gada 30. aprīlis
Skrējiens pēc vīna

“Garākais maratons pasaulē” – neizklausās diez ko vilinoši, vai ne? Bet pagaidiet, tas nebūt nav tradicionāls skriešanas pasākums. Reizi gadā Medokas vīna dārzi piepildās ar tūkstošiem skrējēju, kuri, ģērbušies visneiedomājamākajos tērpos, ar smaidu uz lūpām kilometru pēc kilometra bauda pasākumu, kam nav līdzvērtīga visā pasaulē. Esiet laipni aicināti Medokas vīna maratonā!

Lasīt talāk

Dzirkstošā Burgundija – Crémant de Bourgogne

pirmdiena, 2018. gada 09. aprīlis
Dzirkstošā Burgundija – Crémant de Bourgogne

Piedāvājam Jūsu uzmanībai vēl vienu rakstu no jaunā žurnāla Noble Wine numura par Burgundiju, kas pie lasītājiem nonāks aprīļa sākumā… Līdzīgus īsus kopsavilkumus publicēsim nākamās divas nedēļas, lai sniegtu Jums iespēju vairāk uzzināt par jauno žurnāla numuru.

Lasīt talāk

Burgundijas vīna tūre

piektdiena, 2017. gada 01. decembris

Ieskatam – neliels fotostāsts par mūsu pēdējo ceļojumu uz Burgundiju, kas notika novembra beigās. Šī brauciena laikā mēs paguvām ne tikai apmeklēt 13 vīndarus, nodegustējot vairāk nekā 130 vīnus, bet arī piedalīties slavenajā izsolē Hospices de Beaune, kur iegādājāmies mucu jauna vīna, ko pēc pusotra gada vedīsim uz Rīgu ar Noble Wine zīmolu uz etiķetes! Tik atbildīgā ceļojumā mēs nedevāmies vieni – kopā ar mums Burgundiju «apguva» restorānu Vincents un Riviera vīnziņi Roberts Brencēns un Ivars Kalniņš.

Lasīt talāk

Heress, Jerezz, Šerijs - personīgā stila meklējumos

trešdiena, 2017. gada 25. oktobris
Heress, Jerezz, Šerijs - personīgā stila meklējumos

Par heresu varētu uzrakstīt grāmatu vai dzejoli, bet nākas gatavot tikai rakstu, pilnu sausas (vai saldas) tehnoloģiskas informācijas, aiz kuras nemainīgi paliek Garša un Skaistums. Grūtības veicina vēlmi izzināt, bet tas ir pirmais solis ceļā uz mīlestību, kuras augstākā atklāsme ir vīns.

Lasīt talāk
Patīk šis raksts? Pieraksties jaunumiem!