Kategorijas
Tags
Populārais:
Raksti par vīnu

Vīna ģeografija

Dzirkstošā Burgundija – Crémant de Bourgogne

pirmdiena, 2018. gada 09. aprīlis
Dzirkstošā Burgundija – Crémant de Bourgogne

Piedāvājam Jūsu uzmanībai vēl vienu rakstu no jaunā žurnāla Noble Wine numura par Burgundiju, kas pie lasītājiem nonāks aprīļa sākumā… Līdzīgus īsus kopsavilkumus publicēsim nākamās divas nedēļas, lai sniegtu Jums iespēju vairāk uzzināt par jauno žurnāla numuru.

Lasīt talāk

Burgundijas vīna tūre

piektdiena, 2017. gada 01. decembris

Ieskatam – neliels fotostāsts par mūsu pēdējo ceļojumu uz Burgundiju, kas notika novembra beigās. Šī brauciena laikā mēs paguvām ne tikai apmeklēt 13 vīndarus, nodegustējot vairāk nekā 130 vīnus, bet arī piedalīties slavenajā izsolē Hospices de Beaune, kur iegādājāmies mucu jauna vīna, ko pēc pusotra gada vedīsim uz Rīgu ar Noble Wine zīmolu uz etiķetes! Tik atbildīgā ceļojumā mēs nedevāmies vieni – kopā ar mums Burgundiju «apguva» restorānu Vincents un Riviera vīnziņi Roberts Brencēns un Ivars Kalniņš.

Lasīt talāk

Heress, Jerezz, Šerijs - personīgā stila meklējumos

trešdiena, 2017. gada 25. oktobris
Heress, Jerezz, Šerijs - personīgā stila meklējumos

Par heresu varētu uzrakstīt grāmatu vai dzejoli, bet nākas gatavot tikai rakstu, pilnu sausas (vai saldas) tehnoloģiskas informācijas, aiz kuras nemainīgi paliek Garša un Skaistums. Grūtības veicina vēlmi izzināt, bet tas ir pirmais solis ceļā uz mīlestību, kuras augstākā atklāsme ir vīns.

Lasīt talāk

Dienviditālija. Vīni, kas spēj pārsteigt

ceturtdiena, 2017. gada 14. septembris
Dienviditālija. Vīni, kas spēj pārsteigt

 

Lasīt talāk

Vīna tūre: Vulkāniskais vīna ceļš

pirmdiena, 2016. gada 25. jūlijs
Noble Wine regulāri rīko vīna tūres uz Eiropas vīna reģioniem. Jums ir iespēja apmeklēt vīndarītavas un nodegustēt vīnus

Lai šogad pagarinātu sev vasaru, Noble Wine aicina Jūs pievienoties aizraujošā braucienā uz Sicīliju, seno tautu gastronomijas pasauli.

Lasīt talāk
Patīk šis raksts? Pieraksties jaunumiem!